taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.3338
6.09125
1221.4505
93616.45
209.498

Yolcu otobüsünün kadın muavini yolcu dövdü

İstanbul'dan Samsun'a gitmek için yola çıkan otobüsün şoförü, yolu bilmeyince 2 saat şehir içinde turladı, isyan eden yolcular darp edildi.

23.07.2015 - 10:34..

öcalan

İstanbul'dan Samsun'a gitmek isteyen yolcuların, Bayrampaşa’daki Büyük İstanbul Otogarı’ndan başlayan seyahatları bekledikleri gibi gitmedi. Otobüs, firmanın Sancaktepe’deki Samandıra Tesisleri’nden de yolcu alıp Samsun’a devam edecekti. Fakat otobüsün şoförü Anadolu yakasında yolu karıştırınca ilk olarak Şile istikametine daha sonra Anadolu yakasında çeşitli ilçelere gitti. Ancak bir türlü Samandıra’ya ulaşamadı.

Yolcu otobüsünün kadın muavini yolcu dövdü

Yolcu otobüsünün kadın muavini kadın yolcuyu darp etti VİDEO

POLİS OLAY YERİNE GELDİ

Yol arayarak geçen iki saatin ardından durumu fark eden yolcular ile otobüs görevlileri arasında sözlü tartışma çıktı. Tartışma kısa süre sonra kavgaya dönüştü. Figen Sevinç adlı kadın yolcu iddiaya göre otobüsün hostesi tarafından yüzüne aldığı darbelerle yaralandı. Kavga sonrası otobüs D-100 Karayolu Maltepe Küçükyalı mevkisinde durdu. Yolcular duruma isyan ederek otobüsten inip polis çağırdı. Olay yerine gelen polisler yaralı yolcu için sağlık ekipleri istedi.

Yolcu otobüsünün kadın muavini yolcu dövdü

"HOSTES BENİ DARP ETTİ"

Figen Sevinç adlı yolcu ambulansla, Kartal Lütfü Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Sevinç kendisini darp eden hostesten şikayetci oldu. Otobüsten inen yolcular durumu firmanın merkezine bildirdi, kısa sürede olay yerine servis aracı ve yeni şoför gönderildi. Hostes tarafından darp edildiğini iddia eden Sevinç, "Hostes darp etti beni, tek şoför gidiyordu yolu bilmediği için 2 saattir İstanbuldayız, bunu söylediğim için darp etti hostes" dedi.

Yolcu otobüsünün kadın muavini yolcu dövdü

"ŞOFÖR YOLU BULAMADI"

Başka bir kadın yolcu da, "Samsuna gitmek için 00.00’da yola çıktık. 2 saattir Samandıra’yı bulamadık, biz şimdi yolda kaldık ve bizi kimse almaya gelmiyor polis ’bir şey yapamam’ diyor. Esenler’den hareket ettik. Samandıra terminale gidecektik, şoför yolu bulamadı, araba sürttü, balatalar yandı ve bu arada hostes hanım bir yolcuya saldırdı, darp etti. İnsanlar birbirine girdi" ifadelerini kullandı.

Yolda bir süre bekleyişin ardından yolcuların bir kısmı gelen servis aracıyla bazıları da yeni gelen şoförün kullandığı otobüs ile Samandıra'da bulunan terminale gitti. Yolcular daha sonra terminalde bekleyen yolcularla birlikte Samsun’a hareket etti.

Yolcu otobüsünün kadın muavini yolcu dövdü

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)