taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.7493
6.3307
1464.96
104647.9
271.046
50339.52

YouTube'da üyelik ücretleri açıklandı

YouTube, geçtiğimiz gün Music Key hizmetini beta olarak duyurduktan sonra, şimdi de ücretli üyelik fiyat planını açıkladı.

15.11.2014 - 03:03..
Whatsapp ile paylaş
YouTube'da üyelik ücretleri açıklandı

YouTube'da üyelik ücretleri açıklandı

Dünya'nın en çok ziyaret edilen sitelerinden biri olan YouTube'da, en çok müzik videoları izleniyor. Geçtiğimiz yıl büyük bir Gangnam Sytle fırtınası kopmuş ve Gangnam Style adlı şarkı 2 milyarın üzerine izlenme sayısına ulaşmıştı.

Bu ve bunun gibi müzik videolarının izlenme sayıları ve kullanıcılarına daha profesyonel anlamda müzik dinletme deneyimi sunmayı hedefleyen YouTube ise, ücretli üyelik sistemi Music Key'i, geçtiğimiz gün duyurdu.

Reklamsız, arka planda ya da internet bağlantısı olmadan da kullanılabilecek olan Music Key'in ücretleri açıklandı.

YouTube'da üyelik ücretleri açıklandı

"MUSİC KEY" AYDA 8 DOLAR

Henüz sadece Amerika ve 6 Avrupa ülkesinde beta olarak kullanılabilen sistem, 6 ay boyunca tamamen ücretsiz olarak beta süecine devam edecek. Beta sürecinin ardından YouTube'un yasak olmadığı tüm ülkelerde kullanılabilecek sistem, aylık 7,99 Dolar ücrete sahip olacak.

Ülkemiz için fiyat politikası bilinmese de Deezer ve Spotify gibi sistemlere alternatif olabilecek YouTube MusicKey, Mayıs 2015 itibariyle beta sürecinden çıkarak normal kullanıma sunulacak.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir