taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.3338
6.09125
1221.4505
93616.45
209.512

Zeytinburnu’ndaki silahlı saldırı kameralara yansıdı

Zeytinburnu'da meydana gelen ve iki kişinin öldüğü saldırı anının kamera görüntüleri ortaya çıktı.

İHA | 11.08.2015 - 12:56..

Geçtiğimiz Cuma günü Zeytinburnu Nuripaşa Mahallesi 65'inci Sokak’ta meydana gelen ve 2 kişinin ölümü ile sonuçlanan olayın perde arkası aralandı. Güvenlik kameralarına da yansıyan olayda 55 yaşındaki Baki Akpınar, daha önce tartıştığı 23 yaşındaki Serkan Öğmen’le evinin önünde karşılaştı.

Zeytinburnu’ndaki silahlı saldırı kameralara yansıdı

YENİDEN SOKAĞA DÖNDÜ

İddialara göre, Akpınar, evinin önünden gitmesini istediği Öğmen’le tartışmaya başladı. Alevlenen tartışma sonucunda Baki Akpınar, evine giderek aldığı tabanca ile yeniden sokağa döndü. 23 yaşındaki gence kurşun yağdıran Öğmen, kendisine mani olmak isteyen Mevlüt Kareli’yi de ayağından vurdu.

Zeytinburnu’ndaki silahlı saldırı kameralara yansıdı

TARTIŞTIĞI KİŞİYİ KAFASINDAN VURDU

Araya giren vatandaşların apartmana zorla soktuğu Akpınar, daha sonra ev yüzünden tartıştığı ve aynı apartmanda yaşayan Vesile Arıkan’ı da kafasından vurdu. Olaydan sonra yapılan tüm müdahalelere rağmen Serkan Öğmen ile Velise Arıkan hayatını kaybetti.

Zeytinburnu’ndaki silahlı saldırı kameralara yansıdı

Zanlı Baki Akpınar ise, polisin tüm uyarılarına rağmen teslim olmadı ve tabancasıyla kafasına sıktı. Ağır şekilde yaralanan Akpınar’ın İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tedavisine devam edilirken, olayın güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıktı.

SALDIRI ANINDA YAŞANANLAR KAMERADA

Görüntülerde koşarak apartmandan çıktığı görülen zanlı Akpınar, birden kameranın açısından uzaklaşıyor. Bir süre sonra çevredeki insanların silah sesiyle olay yerine doğru koştukları görülüyor.

Zeytinburnu’ndaki silahlı saldırı kameralara yansıdı

Bu sırada görüntülere, saldırganın iki kişi tarafından sakinleştirilmeye çalışılması yansıyor. Elinde silah olan zanlı, yanındaki iki kişi tarafından zorla apartmana sokularak yatıştırılmaya çalışılıyor.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)