taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
104.979
4,6395
5,4283
193,47
75,5400

Almanya'da Türk semtine ırkçı afiş asıldı

Almanya'nın Duisburg kentinde Türklerin çoğunlukla yaşadığı Marxloh semtine Alman ırkçı parti AfD'nin İslam karşıtı afişleri asıldı.

Haber Merkezi | 13.09.2017 - 16:07..

Almanya'da yaklaşmakta olan seçimlere yönelik çalışmalar hızla devam ediyor. partiler seçmenlerden kendi manifestolarıyla oy toplamaya çalışırken sığınmacı karşıtı Almanya için Alternatif Partisi (AfD) bilbordlara ırkçı bir afiş astırdı.

Hem de Türk mahallesinde.

Almanya'da Türk semtine ırkçı afiş asıldı

"İSLAMLAŞMAYI DURDURUN"

Duisburg'da bulunan Marxloh semti Türklerin nüfusunu fazlaca barındıran bir bölge. Yerel halkın bile neredeyse Türk olduğu bölgede AfD ırkçı, İslam karşıtı afişlerini semtin heryerindeki bilbordlara astırdı.

Üzerinde "İslamlaşmayı Durdurun" yazan afişleri boydan boya heryeri "süslerken", Türk ve Müslüman bölge halkı afişin önünden gelip geçerken utanç içinde afişin önünde yürüdüler.

Almanya'da Türk semtine ırkçı afiş asıldı

ALMANYA İÇİN ALTERNATİF: IRKÇILIK

AfD partisi Almanya için alternatif bir fikir olduğunu iddia ediyor. Ancak fikrin manifestosunda 'sığınmacılara karşı gelmek, mültecileri ülke sınırları içine almamak, varolan yabancıları sınır dışı etmek, islam karşıtlığı' gibi çok sayıda vandal ve barbarca maddeler barındırıyor.

Almanya'da Türk semtine ırkçı afiş asıldı

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)

Notice: Undefined variable: zanasayfa in /data/webroot/o/DEFAULT/html/esh/depo/kolon_footer.php on line 94