taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
112.122
4,0469
4,9948
174,88
73,7500

Kadın işletmeciden WhatsApp çay hattı

Manisa’da eşiyle birlikte çay ocağı işletmeciliği yapan 45 yaşındaki Nafiye Anka, WhatsApp üzerinden 'çay isteme hattı' kurdu.

Haber Merkezi | 30.11.2016 - 14:52..

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte insanların vazgeçilmezleri arasına giren anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, Manisalı bir esnafın işlerini ciddi şekilde kolaylaştırdı.

ÇAY İSTEMEDE YENİ BOYUT

Manisa’nın Şehzadeler ilçesine bağlı Çarşı Mahalllesi Dumlupınar Caddesi üzerinde çay ocağı işletmeciliği yapan 2 çocuk annesi Nafiye Anka, iş yerinde diyafon ve telsiz sistemine son vererek, mobil telefonundan ‘WhatsApp çay isteme hattı’ kurdu.

Kadın işletmeci WhatsApp çay hattı kurdu VİDEO

DİYAFON SİSTEMİNİ KALDIRIP WHATSAPP GRUBU KURDU

Çay siparişlerini WhatsApp üzerinden aldığını aktaran Anka, bu sisteme geçiş sürecini şöyle anlattı: “Benim daha önceden eski bir telefonum vardı. Çocuklarım ise akıllı telefon kullanarak kendi arkadaşları arasında iletişim kuruyorlardı. Anneler Günü’nde kızım bana akıllı telefon aldı. O dönemde baktım ki herkesin elinde bir akıllı cep telefonu var. Ben de kendi adıma bir grup kurarak çay siparişlerini oradan alayım diye düşündüm. Konuyu müşterilerime de aktardığımda hepsi memnun oldu. Ben de WhatsApp grubu kurarak, diyafon sistemini kaldırdım.”

Kadın işletmeciden WhatsApp çay hattı

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)