taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
94.082
4,7910
5,6122
189,89
72,9900

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Berberoğlu açıklaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin Genişletilmiş Antalya İl Danışma Meclisi toplantısında önemli açıklamalar yaptı.

13.08.2017 - 18:38..
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Berberoğlu açıklaması

Erdoğan programda tutuklu Enis Berberoğlu hakkında konuştu. Erdoğan, "Berberoğlu, Buradan çıktım, çıktım, çıkmadığım taktirde açıklamalarda bulunacağım diyor içerideki zat'' dedi.

"ŞİMDİDEN SUYU BULANDIRMAYA ÇALIŞIYOR"

Konuyla ilgili Erdoğan ayrıca, "Ana muhalefetin başındaki zat, ülkesinin aleyhine işlediği bir suçtan dolayı halen cezaevinde bulunan milletvekili ile ilgili konunun kendisine kadar ulaşmasından endişe ettiği için şimdiden ön almaya, suyu bulandırmaya çalışıyor. Eğer yakında, bu içeride olan zat ile alakalı Kılıçdaroğlu'nun bağlantısı çıkarsa şaşmayın ha... İçeriden değişik haberler alıyorum. 'Buradan çıktım, çıktım, çıkmadığım takdirde açıklamalarda bulunacağım.' diyor içerideki zat." ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Berberoğlu açıklaması VİDEO

ALMAN DERGİSİNE KONUŞAN KILIÇDAROĞLU'NA TEPKİ

Alman dergisine Türkiye'ye kötüleyen Kılıçdaroğlu'na Erdoğan sert tepki gösterdi: Geçtiğimiz günlerde ana muhalefet partisinin başındaki şahıs bir Alman dergisine röportaj veriyor. Normal şartlarda herhangi bir siyasetçi böyle bir imkanı ülkesinin menfaatine kullanır. Alman kamuoyuna ülkesini şikayet ediyor. Hem de öyle bir şikayet ediyor ki adeta Alman yatırımcılar, turistler Türkiye’den uzak dursun diye bangır bangır bağırıyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Berberoğlu açıklaması

Neymiş efendim Türkiye’de kimsenin can ve mal güvenliği yokmuş. Önce inkar etmeye çalıştı. Mızrak çuvala sığmayınca ben bunları her yerde söylüyorum diyerek sıyrılmaya çalıştı.Yazıklar olsun ekmeğini yediği suyunu içtiği, milletvekili ve emekli olarak maaşını aldığı ülkesine böyle bir ihaneti yapan ve bunu savunan zata ne desek boştur.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Berberoğlu açıklaması


Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)