Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

27. Dönem Milletvekilleri

27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nin kesin olmayan sonuçları belli oldu.

1/92

Kesin olmayan sonuçlara göre AK Parti 293, CHP 146, HDP 67, MHP 50, İYİ Parti 44 milletvekili ile TBMM'de temsil edilecek.

2/92

Sandıkların yüzde 77'sinin açıldığı (saat 03.45 itibarıyla) yurt dışı oyların tamamının sayılmasının ardından listede değişiklik olabileceği belirtildi.

3/92

Bu sonuçlara göre, yeni dönemde TBMM'de yer alacak 600 milletvekilinin partileri ve seçildiği iller şu şekilde:

4/92

ADANA AK Parti 1- Jülide Sarıeroğlu 2- Tamer Dağlı 3- Mehmet Şükrü Erdinç 4- Ahmet Zenbilci 5- Abdullah Doğru MHP 1- Muharrem Varlı 2- Ayşe Sibel Ersoy CHP 1- Ayhan Barut 2- Orhan Sümer 3- Müzeyyen Şevkin 4- Burhanettin Bulut İYİ Parti 1- İsmail Koncuk 2- Mehmet Metanet Çulhaoğlu HDP 1- Tülay Hatımoğulları Oruç 2- Kemal Peköz

5/92

ADIYAMAN AK Parti 1- Ahmet Aydın 2- İbrahim Halil Fırat 3- Muhammed Fatih Toprak 4- Yakup Taş CHP 1- Abdurrahman Tutdere

6/92

AFYONKARAHİSAR AK Parti 1- Veysel Eroğlu 2- Ali Özkaya 3- İbrahim Yurdunuseven MHP 1- Mehmet Taytak CHP 1- Burcu Köksal İYİ Parti 1- Gültekin Uysal

7/92

AĞRI AK Parti 1- Ekrem Çelebi HDP 1- Berdan Öztürk 2- Dirayet Dilan Taşdemir 3- Abdullah Koç

8/92

AKSARAY AK Parti 1- İlknur İnceöz 2- Cengiz Aydoğdu MHP 1- Ramazan Kaşlı İYİ Parti 1- Ayhan Erel

9/92

AMASYA AK Parti 1- Mustafa Levent Karahocagil 2- Hasan Çilez CHP 1- Mustafa Tuncer

10/92

ANKARA 1. Bölge AK Parti 1- Yıldırım Tuğrul Türkeş 2- Fatih Şahin 3- Yalçın Akdoğan 4- Ali İhsan Arslan MHP 1- Mevlüt Karakaya CHP 1- Tekin Bingöl 2- Levent Gök 3- Ali Haydar Hakverdi 4- Bülent Kuşoğlu 5- Gamze Taşcıer İYİ Parti 1- Koray Aydın 2- İbrahim Halil Oral HDP 1- Filiz Kerestecioğlu Demir

11/92

ANKARA 2. Bölge AK Parti 1- Mustafa Destici 2- Lütfiye Selva Çam 3- Emrullah İşler 4- Orhan Yegin 5- Arife Polat Düzgün 6- Zeynep Yıldız MHP 1- Sadir Durmaz 2- Nevin Taşlıçay CHP 1- Murat Emir 2- Yıldırım Kaya İYİ Parti 1- Şenol Bal

12/92

ANKARA 3. Bölge AK Parti 1- Mehmet Naci Bostancı 2- Asuman Erdoğan 3- Nevzat Ceylan 4- Barış Aydın 5- Hacı Turan MHP 1- Yaşar Yıldırım 2- Erkan Haberal CHP 1- Ahmet Haluk Koç 2- Nihat Yeşil 3- Servet Ünsal İYİ Parti 1- Durmuş Yılmaz 2- Ayhan Altıntaş

13/92

ANTALYA AK Parti 1- Mevlüt Çavuşoğlu 2- Mustafa Köse 3- Sena Nur Çelik 4- İbrahim Aydın 5- Atay Uslu 6- Kemal Çelik MHP 1- Abdurrahman Başkan CHP 1- Deniz Baykal 2- Çetin Osman Budak 3- Rafet Zeybek 4- Aydın Özer 5- Cavit Arı İyi Parti 1- Feridun Bahşi 2- Hasan Subaşı 3- Tuba Vural Çokal HDP 1- Kemal Bülbül

14/92

ARDAHAN AK Parti 1- Orhan Atalay CHP 1- Öztürk Yılmaz

15/92

ARTVİN AK Parti 1- Ertunç Erkan Balta CHP 1- Uğur Bayraktutan

16/92

AYDIN AK Parti 1- Mustafa Savaş 2- Bekir Kuvvet Erim 3- Metin Yavuz MHP 1- Deniz Depboylu CHP 1- Bülent Tezcan 2- Hüseyin Yıldız 3- Süleyman Bülbül İYİ Parti 1- Aydın Adnan Sezgin

17/92

BALIKESİR AK Parti 1- Adil Çelik 2- Belgin Uygur 3- Yavuz Subaşı 4- Mustafa Canbey 5- Pakize Mutlu Aydemir CHP 1- Ahmet Akın 2- Fikret Şahin 3- Ensar Aytekin İYİ Parti 1- İsmail Ok

18/92

BARTIN AK Parti 1- Yılmaz Tunç CHP 1- Aysu Bankoğlu

19/92

BATMAN AK Parti 1- Ziver Özdemir HDP 1- Feleknas Uca 2- Necdet İpekyüz 3- Ayşe Acar Başaran 4- Mehmet Ruştu Tiryaki

20/92

BAYBURT AK Parti 1- Fetani Battal

21/92

BİLECİK AK Parti 1- Selim Yağcı CHP 1- Yaşar Tüzün

22/92

BİNGÖL AK Parti 1- Cevdet Yılmaz 2- Feyzi Berdibek HDP 1- Erdal Aydemir

23/92

BİTLİS AK Parti 1- Cemal Taşar 2- Vahit Kiler HDP 1- Mahmut Celadet Gaydalı

24/92

BOLU AK Parti 1- Arzu Aydın 2- Fehmi Küpçü CHP 1- Tanju Özcan

25/92

BURDUR AK Parti 1- Bayram Özçelik 2- Yasin Uğur CHP 1- Mehmet Göker

26/92

BURSA 1. Bölge AK Parti 1- Hakan Çavuşoğlu 2- Mustafa Esgin 3- Refik Özen 4- Emine Yavuz Gözgeç 5- Ahmet Kılıç MHP 1- İsmet Büyükataman CHP 1- Lale Karabıyık 2- Erkan Aydın 3- Nurhayat Altaca Kayışoğlu İYİ Parti 1- İsmail Tatlıoğlu

27/92

BURSA 2. Bölge AK Parti 1- Efkan Ala 2- Osman Mesten 3- Vildan Yılmaz Gürel 4- Zafer Işık 5- Muhammet Müfit Aydın 6- Atilla Ödünç MHP 1- Mustafa Hidayet Vahapoğlu CHP 1- Orhan Sarıbal 2- Yüksel Özkan İYİ Parti 1- Ahmet Kamil Erozan

28/92

ÇANAKKALE AK Parti 1- Bülent Turan 2- Jülide İskenderoğlu CHP 1- Muharrem Erkek 2- Özgür Ceylan

29/92

ÇANKIRI AK Parti 1- Muhammet Emin Akbaşoğlu 2- Salim Çivitcioğlu

30/92

ÇORUM AK Parti 1- Ahmet Sami Ceylan 2- Oğuzhan Kaya 3- Erol Kavuncu CHP 1- Tufan Köse

31/92

DENİZLİ AK Parti 1- Cahit Özkan 2- Şahin Tin 3- Ahmet Yıldız 4- Nilgün Ök CHP 1- Gülizar Biçer Karaca 2- Kazım Arslan 3- Haşim Teoman Sancar İYİ Parti 1- Yasin Öztürk

32/92

DİYARBAKIR AK Parti 1- Mehmet Mehdi Eker 2- Ebubekir Bal 3- Oya Eronat HDP 1- Adnan Selçuk Mızraklı 2- Salihe Aydeniz 3- İmam Taşçıer 4- Remziye Tosun 5- Hişyar Özsoy 6- Semra Güzel 7- Garo Paylan 8- Dersim Dağ 9- Musa Farisoğulları

33/92

DÜZCE AK Parti 1- Fahri Çakır 2- Ayşe Keşir MHP 1- Ümit Yılmaz

34/92

EDİRNE AK Parti 1- Fatma Aksal CHP 1- Okan Gaytancıoğlu 2- Erdin Bircan İYİ Parti 1- Orhan Çakırlar

35/92

ELAZIĞ AK Parti 1- Metin Bulut 2- Sermin Balık 3- Zülfü Tolga Ağar 4- Zülfü Demirbağ CHP 1- Gürsel Erol

36/92

ERZİNCAN AK Parti 1- Süleyman Karaman 2- Burhan Çakır

37/92

ESKİŞEHİR AK Parti 1- Nabi Avcı 2- Harun Karacan 3- Emine Nur Günay MHP 1- Metin Nurullah Sazak CHP 1- Utku Çakırözer 2- Jale Nur Süllü İYİ Parti 1- Arslan Kabukcuoğlu

38/92

ERZURUM AK Parti 1- Recep Akdağ 2- Zehra Taşkesenlioğlu 3- Selami Altınok 4- İbrahim Aydemir MHP 1- Kamil Aydın İYİ Parti 1- Muhammet Naci Cinisli

39/92

GAZİANTEP AK Parti 1- Abdulhamit Gül 2- Ahmet Uzer 3- Mehmet Erdoğan 4- Abdullah Nejat Koçer 5- Derya Bakbak 6- Ali Şahin 7- Müslüm Yüksel 8- Mehmet Sait Kirazoğlu MHP 1- Ali Muhittin Taşdoğan 2- Sermet Atay CHP 1- Bayram Yılmazkaya 2- İrfan Kaplan İYİ Parti 1- İmam Hüseyin Filiz HDP 1- Mahmut Toğrul

40/92

GİRESUN AK Parti 1- Cemal Öztürk 2- Kadir Aydın 3- Sabri Öztürk CHP 1- Necati Tığlı

41/92

GÜMÜŞHANE AK Parti 1- Hacı Osman Akgül 2- Cihan Pektaş

42/92

HAKKARİ HDP 1- Leyla Güven 2- Sait Dede 3- Özgür Zeydanoğlu

43/92

HATAY AK Parti 1- Hacı Bayram Türkoğlu 2- Hüseyin Yayman 3- Abdulkadir Özel 4- Hüseyin Şanverdi MHP 1- Lütfi Kaşıkçı 2- İbrahim Gül CHP 1- Mehmet Güzelmansur 2- Suzan Şahin 3- Serkan Topal 4- İsmet Tokdemir HDP 1- Barış Atay Mengüllüoğlu

44/92

IĞDIR MHP 1- Yaşar Karadağ HDP 1- Habip Eksik

45/92

ISPARTA AK Parti 1- Süreyya Sadi Bilgiç 2- Recep Özel 3- Mehmet Uğur Gökgöz İYİ Parti 1- Aylin Cesur

46/92

İSTANBUL 1. Bölge AK Parti 1- Berat Albayrak 2- Nurettin Canikli 3- Mustafa Ataş 4- Erol Kaya 5- Vedat Demiröz 6- Ravza Kavakcı Kan 7- Osman Boyraz 8- İsmet Uçma 9- Mihrimah Belma Satır 10- Ahmet Berat Çonkar 11- Hulusi Şentürk 12- Müşerref Pervin Tuba Durgut 13- Eyüp Özsoy 14- Serkan Bayram 15- Fatih Süleyman Denizolgun MHP 1- Edip Semih Yalçın 2- İzzet Ulvi Yönter CHP 1- İbrahim Özden Kaboğlu 2- Mehmet Akif Hamzaçebi 3- Gamze Akkuş İlgezdi 4- Onursal Adıgüzel 5- Fethi Açıkel 6- Gürsel Tekin 7- İlhan Kesici 8- Oğuz Kaan Salıcı 9- Mahmut Tanal 10- Saliha Sera Kadıgil Sütlü 11- Hüseyin Emre Bağce İYİ Parti 1- Hayrettin Nuhoğlu 2- Ahmet Çelik 3- Yavuz Ağıralioğlu HDP 1- Pervin Buldan 2- Musa Piroğlu 3- Erkan Baş 4- Erol Katırcıoğlu

47/92

İSTANBUL 2. Bölge AK Parti 1- Süleyman Soylu 2- Fatma Betül Sayan Kaya 3- Volkan Bozkır 4- Abdullah Güler 5- Hasan Turan 6- Serap Yaşar 7- Aziz Babuşcu 8- Şirin Ünal 9- Canan Kalsın 10- Ahmet Hamdi Çamlı 11- Markar Eseyan 12- Mustafa Demir 13- İffet Polat MHP 1- Celal Adan 2- Cemal Çetin CHP 1- Kadri Enis Berberoğlu 2- Aykut Erdoğdu 3- Ahmet Ünal Çeviköz 4- Mustafa Sezgin Tanrıkulu 5- Yüksel Mansur Kılınç 6- Yunus Emre 7- Gökan Zeybek 8- Ali Şeker İYİ Parti 1- Ümit Özdağ 2- Fatih Mehmet Şeker HDP 1- Ahmet Şık 2- Oya Ersoy 3- Hüda Kaya

48/92

İSTANBUL 3. Bölge AK Parti 1- Numan Kurtulmuş 2- Mehmet Muş 3- Akif Çağatay Kılıç 4- Mehmet Doğan Kubat 5- Tülay Kaynarca 6- Halis Dalkılıç 7- Emine Sare Aydın Yılmaz 8- Nevzat Şatıroğlu 9- Zafer Sırakaya 10- Rümeysa Kadak 11- Ahmet Mücahit Arınç 12- Mustafa Yeneroğlu 13- Erkan Kandemir 14- Şamil Ayrım 15- Alev Dedegil MHP 1- Feti Yıldız 2- İsmail Faruk Aksu 3- Arzu Erdem CHP 1- Engin Altay 2- Erdoğan Toprak 3- Mehmet Bekaroğlu 4- Zeynel Emre 5- Sibel Özdemir 6- Özgür Karabat 7- Turan Aydoğan 8- Emine Gülizar Emecan 9- Nazır Cihangir İslam İYİ Parti 1- Abdul Ahat Andican 2- Ümit Beyaz 3- Hayati Arkaz HDP 1- Zeynel Özen 2- Dilşat Canbaz Kaya 3- Hakkı Saruhan Oluç 4- Ali Kenanoğlu 5- Züleyha Gülüm

49/92

İZMİR 1. Bölge AK Parti 1- Binali Yıldırım 2- Mahmut Atilla Kaya 3- Ceyda Bölünmez Çankırı 4- Cemal Bekle MHP 1- Hasan Kalyoncu CHP 1- Ahmet Tuncay Özkan 2- Murat Bakan 3- Özcan Purçu 4- Kani Beko 5- Mehmet Ali Çelebi 6- Tacettin Bayır 7- Ednan Arslan İYİ Parti 1- Dursun Müsavat Dervişoğlu HDP 1- Serpil Kemalbay Pekgözegü

50/92

İZMİR 2. Bölge AK Parti 1- Hamza Dağ 2- Fehmi Alpay Özalan 3- Necip Nasır 4- Yaşar Kırkpınar MHP 1- Tamer Osmanağaoğlu CHP 1- Kemal Kılıçdaroğlu 2- Selin Sayek Böke 3- Kamil Okyay Sındır 4- Atila Sertel 5- Sevda Erdan Kılıç 6- Mahir Polat 7- Bedri Serter İYİ Parti 1- Aytun Çıray HDP 1- Murat Çepni

51/92

KAHRAMANMARAŞ AK Parti 1- Mahir Ünal 2- Ahmet Özdemir 3- Celalettin Güvenç 4- İmran Kılıç 5- Mehmet Cihat Sezal 6- Habibe Öçal MHP 1- Sefer Aycan İYİ Parti 1- Faruk Atlı

52/92

KARABÜK AK Parti 1- Cumhur Ünal 2- Niyazi Güneş CHP 1- Hüseyin Avni Aksoy

53/92

KARAMAN AK Parti 1- Recep Şeker 2- Selman Oğuzhan Eser CHP 1- İsmail Atakan Ünver

54/92

KARS AK Parti 1- Ahmet Arslan 2- Yunus Kılıç HDP 1- Ayhan Bilgen

55/92

KASTAMONU AK Parti 1- Hakkı Köylü 2- Metin Çelik CHP 1- Hasan Baltacı

56/92

KAYSERİ AK Parti 1- Mehmet Özhaseki 2- Mustafa Elitaş 3- Taner Yıldız 4- İsmail Emrah Karayel 5- İsmail Tamer 6- Hülya Nergis MHP 1- İsmail Özdemir 2- Mustafa Baki Ersoy CHP 1- Çetin Arık İYİ Parti 1- Dursun Ataş

57/92

KIRKLARELİ AK Parti 1- Selahattin Minsolmaz CHP 1- Türabi Kayan 2- Vecdi Gündoğdu

58/92

KIRŞEHİR AK Parti 1- Mustafa Kendirli CHP 1- Metin İlhan

59/92

KIRIKKALE AK Parti 1- Ramazan Can MHP 1- Halil Öztürk CHP 1- Ahmet Önal

60/92

KİLİS AK Parti 1- Mustafa Hilmi Dülger 2- Ahmet Salih Dal

61/92

KOCAELİ AK Parti 1- Fikri Işık 2- İlyas Şeker 3- Radiye Sezer Katırcıoğlu 4- Mehmet Akif Yılmaz 5- Sami Çakır 6- Cemil Yaman 7- Emine Zeybek MHP 1- Saffet Sancaklı CHP 1- Fatma Kaplan Hürriyet 2- Haydar Akar 3- Tahsin Tarhan İYİ Parti 1- Lütfü Türkkan HDP 1- Ömer Faruk Gergerlioğlu

62/92

KONYA AK Parti 1- Ahmet Sorgun 2- Tahir Akyürek 3- Orhan Erdem 4- Leyla Şahin Usta 5- Ziya Altunyaldız 6- Hacı Ahmet Özdemir 7- Gülay Samancı 8- Abdullah Ağralı 9- Selman Özboyacı 10- Halil Etyemez MHP 1- Mustafa Kalaycı 2- Esin Kara CHP 1- Abdullatif Şener 2- Abdulkadir Karaduman İYİ Parti 1- Fahrettin Yokuş KÜTAHYA AK Parti 1- Ahmet Tan 2- İshak Gazel 3- Ceyda Çetin Erenler MHP 1- Ahmet Erbaş CHP 1- Ali Fazıl Kasap

63/92

KONYA AK Parti 1- Ahmet Sorgun 2- Tahir Akyürek 3- Orhan Erdem 4- Leyla Şahin Usta 5- Ziya Altunyaldız 6- Hacı Ahmet Özdemir 7- Gülay Samancı 8- Abdullah Ağralı 9- Selman Özboyacı 10- Halil Etyemez MHP 1- Mustafa Kalaycı 2- Esin Kara CHP 1- Abdullatif Şener 2- Abdulkadir Karaduman İYİ Parti 1- Fahrettin Yokuş

64/92

KÜTAHYA AK Parti 1- Ahmet Tan 2- İshak Gazel 3- Ceyda Çetin Erenler MHP 1- Ahmet Erbaş CHP 1- Ali Fazıl Kasap

65/92

MALATYA AK Parti 1- Bülent Tüfenkci 2- Öznur Çalık 3- Ahmet Çakır 4- Hakan Kahtalı MHP 1- Mehmet Celal Fendoğlu CHP 1- Veli Ağbaba

66/92

MANİSA AK Parti 1- Murat Baybatur 2- Uğur Aydemir 3- İsmail Bilen 4- Semra Kaplan Kıvırcık 5- Mehmet Ali Özkan MHP 1- Erkan Akçay CHP 1- Özgür Özel 2- Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu 3- Bekir Başevirgen İYİ Parti 1- Tamer Akkal

67/92

MARDİN AK Parti 1- Şeyhmus Dinçel 2- Cengiz Demirkaya HDP 1- Mithat Sancar 2- Pero Dundar 3- Tuma Çelik 4- Ebrü Günay

68/92

MERSİN AK Parti 1- Lütfi Elvan 2- Ali Cumhur Taşkın 3- Zeynep Gül Yılmaz 4- Hacı Özkan MHP 1-Olcay Kılavuz 2-Baki Şimşek CHP 1- Cengiz Gökçel 2- Alpay Antmen 3- Ali Mahir Başarır İYİ Parti 1- Behiç Çelik 2- Zeki Hakan Sıdalı HDP 1- Fatma Kurtulan 2- Rıdvan Turan

69/92

MUĞLA AK Parti 1- Mehmet Yavuz Demir 2- Yelda Erol Gökcan CHP 1- Mürsel Alban 2- Suat Özcan 3- Burak Erbay 4- Süleyman Girgin İYİ Parti 1- Metin Ergun

70/92

MUŞ AK Parti 1- Mehmet Emin Şimşek 2- Abdulselam Er HDP 1- Gülüstan Kılıç Koçyiğit 2- Mensur Işık

71/92

NEVŞEHİR AK Parti 1- Mustafa Açıkgöz 2- Yücel Menekşe CHP 1- Faruk Sarıaslan

72/92

NİĞDE AK Parti 1- Yavuz Ergun 2- Selim Gültekin CHP 1- Ömer Fethi Gürer

73/92

ORDU AK Parti 1- Şenel Yediyıldız 2- Ergün Taşcı 3- Metin Gündoğdu MHP 1- Cemal Enginyurt CHP 1- Seyit Torun 2- Mustafa Adıgüzel

74/92

OSMANİYE AK Parti 1- Mücahit Durmuşoğlu 2- İsmail Kaya MHP 1- Devlet Bahçeli CHP 1- Baha Ünlü

75/92

RİZE AK Parti 1- Hayati Yazıcı 2- Osman Aşkın Bak 3- Muhammed Avcı

76/92

SAKARYA AK Parti 1- Ali İhsan Yavuz 2- Recep Uncuoğlu 3- Kenan Sofuoğlu 4- Çiğdem Erdoğan Atabek MHP 1- Muhammed Levent Bülbül CHP 1- Engin Özkoç İYİ Parti 1- Ümit Dikbayır

77/92

SAMSUN AK Parti 1- Ahmet Demircan 2- Yusuf Ziya Yılmaz 3- Çiğdem Karaaslan 4- Fuat Köktaş 5- Orhan Kırcalı MHP 1- Erhan Usta CHP 1- Kemal Zeybek 2- Neslihan Hancıoğlu İYİ Parti 1- Bedri Yaşar

78/92

SİİRT AK Parti 1- Osman Ören HDP 1- Meral Danış Beştaş 2- Sıdık Taş

79/92

SİNOP AK Parti 1- Nazım Maviş CHP 1- Barış Karadeniz

80/92

SİVAS AK Parti 1- İsmet Yılmaz 2- Mehmet Habib Soluk 3- Semiha Ekinci MHP 1- Ahmet Özyürek CHP 1- Ulaş Karasu

81/92

ŞANLIURFA AK Parti 1- Ahmet Eşref Fakıbaba 2- Mehmet Kasım Gülpınar 3- Halil Özcan 4- Zemzem Gülender Açan

82/92

ŞIRNAK AK Parti 1- Rizgin Birlik HDP 1- Hasan Özgüneş 2- Nuran İmir 3- Hüseyin Kaçmaz

83/92

TEKİRDAĞ AK Parti 1- Mustafa Şentop 2- Mustafa Yel 3- Çiğdem Koncagül CHP 1- Faik Öztrak 2- İlhami Özcan Aygun 3- Candan Yüceer İYİ Parti 1- Enez Kaplan

84/92

TOKAT AK Parti 1- Yusuf Beyazıt 2- Mustafa Arslan 3- Özlem Zengin MHP 1- Yücel Bulut CHP 1- Kadim Durmaz

85/92

TRABZON Ak Parti 1- Muhammet Balta 2- Adnan Günnar 3- Bahar Ayvazoğlu 4- Salih Cora CHP 1- Ahmet Kaya İYİ Parti 1- Hüseyin Örs

86/92

TUNCELİ CHP 1- Polat Şaroğlu HDP 1- Alican Önlü

87/92

UŞAK AK Parti 1- Mehmet Altay 2- İsmail Güneş CHP 1- Özkan Yalım

88/92

VAN AK Parti 1- Osman Nuri Gülaçar 2- İrfan Kartal 3- Abdulahat Arvas HDP 1- Sezai Temelli 2- Bedia Özgökçe Ertan 3- Murat Sarısaç 4- Muazzez Orhan 5- Tayip Temel

89/92

YALOVA AK Parti 1- Ahmet Büyükgümüş 2- Meliha Akyol CHP 1- Özcan Özel

90/92

YOZGAT AK Parti 1- Bekir Bozdağ 2- Yusuf Başer MHP 1- İbrahim Ethem Sadef CHP 1- Ali Keven

91/92

ZONGULDAK AK Parti 1- Polat Türkmen 2- Ahmet Çolakoğlu 3- Hamdi Uçar CHP 1- Ünal Demirtaş 2- Deniz Yavuzyılmaz

92/92