Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Ödüllü doğa fotoğrafları

Nat Geo Doğa Fotoğrafçısı Ödülleri sahiplerini buldu. Büyük ödül: Borneo'da Bir Nehirde Yüz Yüze - Jayaprakash Joghee Bojan

1/42

İkinci sırada, Anne Sevgisi - Alejandro Prieto

2/42

Üçüncülük ödülü, Beyaz Savaşçılar - Bence Mate

3/42

Mansiyon ödülü, Makak Bakımı - Lanca Mcmillan

4/42

Büyük Gri Baykuş - Harry Collins

5/42

Manzaralar kategorisinde birincilik ödülünün sahibi, Firefall - Karim Ilıya

6/42

İkincilik ödülü, Dushanzı Büyük Kanyon - Yuhan Liao

7/42

Üçüncülük ödülü, Aydınlatmak - Mike Olbinski

8/42

Mansiyon ödülü, Soğuk ve Puslu - Gheorghe Popa

9/42

Kalsoy - Wojciech Kruczynski

10/42

Birincilik ödülü, Kaya Havuzu - Todd Kennedy

11/42

İkincilik ödülü - Yukardan - Takahiro Bessho

12/42

Üçüncülük ödülü, Damlama - Greg C.

13/42

Mansiyon ödülü, Hayat Sonrası Hayat - Agathe Bernard

14/42

Meandering Kanyon - David Swindler

15/42

Sualtı kategorisinde birincilik ödülünün sahibi, Floresan Anemon - Jim Obester

16/42

İkincilik ödülü, Yüzünde - Shane Gross

17/42

Üçüncülük ödülü, Hareketli Uçan Balıklar - Michael O'Neill

18/42

Mansiyon ödülü, Jennifer Oneil Bir Yem Topu Üzerindeki Yırtıcı - Jennifer Oneil

19/42

Sürüklenme - Matthew Smith

20/42

Yarışmaya katılan fotoğraflardan bazıları. Fast Food - Shane Kalyn

21/42

Renkli Ormanın Şafağı - Takahiro Bessho

22/42

Tavuskuşu - Spencer Callahan

23/42

İskoçyalı - Andro Loria

24/42

Lavanta Dalgaları - Ernie Black

25/42

Yaşam Gücü - Amy Gulick

26/42

Dünyanın Tuzlusu - Amy Gulick

27/42

Çiçekler Denizi Aslanı - Ge Xiao

28/42

Saklanmış Gözler - Melissa Stevens

29/42

Kuğu Şarkısı - Katsuyoshi Nakahara

30/42

Uçuşta Güzel Sorguç - Sienna Anderson

31/42

Günbatımı Uçuşu - Phillip Chang

32/42

Gösteri Zamanı - Bence Mate

33/42

Çırparak - Kazuaki Koseki

34/42

Timsah Gülümseme - Alan Smith

35/42

Üç Beyaz Gergedan - Alan Smith

36/42

Yağma - Wanling Tang

37/42

Kalabalık - Martin Olson

38/42

Melekler Uçuşu - Vikram Ghanekar

39/42

Savanna Günbatımı - Holly-Lynn Latimour

40/42

Kirkjufell Ruhu - Johns Tsai

41/42

Boyama Benzeri - Magali Chesnel

42/42