Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Sonsuz mutluluk onlara çok uzak

Sonsuz aşk sadece romanlarda olur.Gerçek hayatta bu çok daha farklı.İşte ünlülerin sonsuz aşk sandığı kısa mutlulukları.Sonsuza kadar mutlu olacaklar derken ayrılan çiftler... Necati Şaşmaz-Nur Fettahoğlu İki yıla yakın bir zamandır aşk yaşayan ve birlikteliklerinin ilk bir yılını gizli sürdüren Necati Şaşmaz - Nur Fettahoğlu çiftinin ilişkisinin bitmesi herkesi şaşırtmıştı.

1/29

Fakat esas şaşırtıcı olan, herkesin Fettahoğlu ile evlenmesini beklediği Şaşmaz'ın ayrılıktan sadece 1 ay sonra sürpriz bir nikahla Nagehan Kasıkçı ile hayatını birleştirmesi oldu. Nur Fettahoğlu tesadüfen öğrendiği evlilik haberi sonrası ağlama krizine girdi.

2/29

Deniz Akkaya-Efe Önbilgin Deniz Akkaya ve Efe Önbilgin ayrılığı da beklenmeyen ayrılıklardan bir tanesiydi. Akkaya'nın hamile kalmasıyla nikah masasına oturacağı düşünülen çift ayrıldıklarını açıkladı.

3/29

Yetmezmiş gibi Önbilgin, Akkaya'ya nazire yaparcasına şok bir kararla çocukluk aşkı Duygu Ekşi ile evlendi.

4/29

Meryem Uzerli-Can Ateş Geçtiğimiz senenin en çok konuşulan ayrılıklarından biri de Meryem Uzerli-Can Ateş çiftinin ayrılığıydı. Başlarda Uzerli'nin tükenmişlik sendromu nedeniyle Almanya'ya döndüğü iddia edildi.

5/29

Oradayken beklediği ilgiyi ve sevgiyi sevgilisinden göremeyince ayrılık çanları çalmaya başladı. Daha sonra hamile olduğunu öğrenen Uzerli'nin açıklamalarına göre Ateş bebeği istemedi. Çift şu anda görüşmüyor.

6/29

Arda Turan-Sinem Kobal Magazin dünyasında şaşkınlık yaratan bir ayrılık da Arda Turan-Sinem Kobal ikilisinden geldi. Uzun süredir aşk yaşayan ve 1 buçuk yıl önce nişanlanan Arda Turan ile Sinem Kobal'ın yılan hikayesine dönen evliliği 2. kez ertelenince Kobal ipleri kopardı.

7/29

Ünlü çift her defasında 'Aramızda sorun yok evleneceğiz' mesajı vermişti fakat sonları umdukları gibi olmadı.Ünlü çift ayrıldı...

8/29

Ali Taran-Selma Ann Desmond Ali Taran, Selma Taran'dan boşandıktan 17 gün sonra, 32 yaşındaki Ayşe Özyılmazel ile evlendi. Kanser hastası olan Selma Ann Desmond çok geçmeden vefat etti.

9/29

Selma Ann Desmond'un Ayşe Özyılmazel'e bir tavsiyesi vardı:'Dikkat etsin, sakın hastalanmasın...' Fakat çok geçmeden Özyılmazel ve Taran da boşandı.

10/29

Kıvanç Tatlıtuğ-Azra Akın Şöhretler dünyasında görülen en büyük aşklardan biri Kıvanç Tatlıtuğ Azra Akın aşkıydı. 11 yıl süresince defalarca ayrılıp barışan ünlü çift birbirlerinden senelerce kopamadılar.

11/29

Azra Akın Kıvanç Tatlıtuğ çiftinin ayrılık nedeni ise evlilik baskısı.

12/29

Engin Altan Düzyatan-Özge Özpirinçci Evlilik yolunda ilk adımı atan Engin Altan Düzyatan-Özge Özpirinçci çiftinden, düğün tarihi beklenirken ayrılık haberi geldi.

13/29

Daniel Day-Lewis-Isabelle Adjani Daniel Day-Lewis, hamile olan Fransız oyuncu Isabelle Adjani’ye ayrıldığını çektiği faksla bildirdi.

14/29

Katie Price-Alex Reid Manken Katie Price , 2009’da Alex Reid’den ayrılmayı düşündüğünü bir TV röportajı sırasında duyurdu.

15/29

Taylor Swift-Joe Jonas Şarkıcı Taylor Swift’ı , Joe Jonas , 27 saniye süren telefon konuşmasıyla terk etti.

16/29

Britney Spears-Kevin Federline Şarkıcı Britney Spears , Kevin Federline’a boşanmak istediğini SMS yoluyla ifade etti.

17/29

Matt Damon-Minnie Driver Oyuncu Matt Damon , TV programında Minnie Driver’la birlikte olmadıklarını duyurdu. Driver da bunu programdan öğrendi.

18/29

Seal-Heidi Klum İngiliz soul şarkıcısı Seal ile 7 yıllık eşi ünlü model Heidi Klum’un ihanet yüzünden ayrıldığı ortaya çıktı.

19/29

Seal, Klum’un yakın koruması Martin Kristen ile birlikte olduğunu açıklarken “Onun bir rahibeye dönüşmesini beklemiyordum. Ancak ayrılana kadar bekleyebilirdi” dedi.

20/29

Johnny Depp-Vanessa Paradis Magazin dünyasının şaşırtan ayrılıklarından biriside ünlü oyuncu Johnny Depp-Vanessa Paradis ayrılığıydı. Ünlü çift, rayından çıkan ilişkilerini yoluna koymak için her yolu denedi.

21/29

Her iki ünlü ismin de çocukları için ilişkilerini kurtarmak istediğini ancak kurdukları hayat düzeninin artık ikisini de çok sıktığı magazin basınına yansıdı.

22/29

Marc Anthony-Jennifer Lopez çifti de ilişkilerini devam ettirmeyi başaramadı.

23/29

İkilinin evliliğinin bitme sebebi olarak Lopez'in William Levy ile birlikte olması gösterildi.

24/29

Demi Moore-Ashton Kutcher Aralarındaki 16 yaş farka rağmen, katıldıkları davetlerde sergiledikleri uyumla Hollywood'un örnek çifti arasında gösterilen Demi Moore ile Ashton Kutcher çiftinin ayrılığı da gündeme bomba gibi düşmüştü.

25/29

Çiftin boşanmasına en çok sevinen Kutcher'ın yaklaşık 2 yıldır birlikte olduğu ve evlenmeleri beklenen Mila Kunis oldu. Kunis şuan Kutcher'ın bebeğine hamile.

26/29

Brad Pitt- Jennifer Aniston Hollywood'un ünlü aktörü Brad Pitt, Parade dergisine verdiği röportajda Jennifer Aniston'la evliliğini bitiren şeyin 'sıradanlık' olduğunu açıkladı.

27/29

Tom Cruise-Nichole Kidman, Kidman'ın ayrılık sebebi ise Cruise'un ihanetiydi. Sette Penelope Cruize aşk yaşamaya başlayan ünlü aktör, Nicole Kidman ile evliydi.

28/29

Kidman ve Cruise evlatlık edindikleri iki çocuğa rağmen boşandılar. Ama Cruise ve Cruz beraberliği de beklendiği gibi evlilikle sonuçlanmadı. ikili ayrıldı.

29/29