taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
95.852
4,6731
5,4523
190,74
75,4200

Gelin almaya 100 motosikletle gitti

Aydın'ın Nazilli İlçesi'nde motosiklet grubu Motonaz üyesi Necati Saraç, gelin almaya motosiklet grubuyla giderek hayalini gerçekleştirdi.

DHA | 14.09.2017 - 11:57..

Aydın'ın Nazilli İlçesi'nde dünyaevine giren genç çifti, en mutlu gününde motosikletli arkadaşları yalnız bırakmadı. Diş teknisyeni gelin Gülsen Üstüner (30) ile damat astsubay Necati Saraç'ın (34) düğün konvoyuna yaklaşık 100 motosikletli eşlik etti.

Gelin almaya 100 motosikletle gitti

KONVOYDA BİRÇOK GRUP YER ALDI

Nazilli'den ‘Motonaz', Denizli'den ‘Mototeknik', Muğla'dan ‘Gümüş Kartal' ile Aydın, İzmir ve Manisa'dan ‘Efe Sürücüler' adlı motosikletli ekiplerin yanı sıra Doğa ve Yol Sürücüleri, Marsiyass VIP World ile Türk Cooper grupları da gelin alma konvoyunda yerini aldı. Genç çift, Nazilli Ordu Caddesi'nden başlayıp Sümer Park'ta son bulan konvoyun ardından görkemli bir düğün töreniyle mutluluğa adım attı.

Gelin almaya 100 motosikletle gitti

"SIRADIŞI OLSUN İSTEDİK"

Uzun zamandır hayalini kurduğu düğün törenini gerçekleştirdiğini belirten damat Necati Saraç, motosikletin kendisi için bir tutku olduğunu belirterek, "Motosikleti çok seviyorum. En mutlu günümüzde de farklı, sıra dışı bir etkinlik olsun istedik. Sağolsun Motonaz grubu üyesi arkadaşlarım başta olmak üzere çevre il ve ilçelerden motosiklet tutkunu arkadaşlarımız da bizleri yalnız bırakmadı. Gelin almaya motosikletlerimizle gittik. İlginç bir gelin alma oldu. Herkese tek tek teşekkür ediyorum. Hepsinin ayağına sağlık" dedi.

Gelin almaya 100 motosikletle gitti

Gelin almaya 100 motosikletle gitti

Gelin almaya 100 motosikletle gitti

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)