taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
91.630
4,8016
5,6024
189,73
72,7100

Trump'ın çocukluk evi internet üzerinden kiralanıyor

ABD Başkanı Donald Trump'ın New York'ta bulunan çocukluk evi, Airbnb internet sitesi üzerinden gecelik 777 dolara hizmete sunuluyor.

Haber Merkezi | 10.08.2017 - 09:07..
Trump'ın çocukluk evi internet üzerinden kiralanıyor

Trump'ın ABD Başkanı seçilmesinden iki ay sonra 2.14 milyon dolara satılan ev için, Airbnb'de ilan verildi. 'EŞSİZ BİR FIRSAT' ABD merkezli ev ve oda kiralama sitesi Airbnb'de verilen ilana göre, New York'un Queens bölgesinde yer alan müstakil evde 20 kişi kalabiliyor. Airbnb'de verilen ilanda, görevdeki ABD başkanının evinde birkaç gün kalmanın "eşsiz bir fırsat" olduğu belirtiliyor.

Trump'ın çocukluk evi internet üzerinden kiralanıyor

Ancak ilanın Trump ya da Beyaz Saray'la herhangi bir bağlantısı yok. Trump'ın yaşadığı günlerden bu yana evin fazla değişmediği ifade ediliyor. Mobilyalar, "Trump orada halen yaşıyormuş gibi", onun zevkleri düşünelerek seçilmiş. Beş yatak odası ve üç tuvaletten oluşan ev, metroya yürüyüş mesafesinde.

1940 YILINDA İNŞA EDİLDİ

İlana göre, Trump'ın gerçek insan boyutundaki maketi "Gece geç saatlerde Fox News kanalını izlerken harika bir refakatçi". Fox News Trump'a en yakın ABD'li televizyon kanallarından biri olarak görülüyor. Ev, Trump'ın babası Fred Trump tarafından 1940 yılında inşa edildi.

Trump'ın çocukluk evi internet üzerinden kiralanıyor

AİLE KÖŞKE TAŞINDI

Donald Trump, doğum belgesinde kayıtlı olan bu evde dört yaşına kadar yaşadı. Daha sonra aile, yakınlardaki daha büyük bir köşke taşındı.

Trump geçen yıl Eylül ayında ABD'li komedyen Jimmy Fallon'un televizyon programına çıkmış, evi yeniden satın almak istediğini söylemişti. Ancak Mart ayında ev, 2.14 milyon dolara başka bir zengin emlak müteahhidine gitti.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)