Haber: Edirne Başsavcılığı'ndan Emine Şahin açıklaması

Tutuklanmasını yanlış buluyorum ancak aslında biz Atatürkçü’ler değil, böyle insanlar Atatürk’ü ilah gibi görüyorlar. Şehitlere, Atamıza saygı duruşu bir anmadır, tapınma değil.

Haber: Mahkum yakınının sözleri Devlet Bahçeli'yi kızdırdı

Bir daha ağzından duyarsam yasayı geri çekerim. Birincisi yasa değil o, yasa tasarısı, ikincisi işte bu yüzden gerçek demokrasiye ihtiyacımız var. Mhp milletvekilleri insan değil de Bahçeli nin sözünden çıkmayan kuklalar mı?

Haber: Antibiyotikler Türklere etki etmiyor

Evrim maymundan gelmek değildir, evrim budur.

Haber: Hatay'da bibere benzeyen limon

Bilimle ilgilenen insanlar olsak tuhaf gelmez. Buna mutasyon deniyor. Öngörülemeyen değişiklik. Bakterilerde her gün oluyor. Evrim yok diyorsunuz ya, gereksiz içtiğiniz antibiyotikler yüzünden evrimleşen mikroplar ve bakteriler her sene daha fazla hasta ediyor.

Haber: Enflasyon rakamları açıklandı

Erdoğan'ın da sizin de o kadar laf söylediği Apple, doların bu kadar düşmesini beklemeden fiyat düşürdü Türkiye'de ki bunu ilk defa yaptı. En az 500 tl düştü satıştaki iPhone'lar. Başka hangi firma yaptı bunu?

Haber: Kasap lakaplı torbacı kıskıvrak yakalandı

İdam gelecekse önce bunlara gelmeli. Bunların zehirlediği gençleri, çocukları düşündükçe bir öğretmen olarak kahroluyorum.

Haber: İmar Barışı'na İzmir'den rekor başvuru

En çok başvuru Bornova ve Buca’dan diyorsunuz, fotoların ilki Alsancak, ikincisi geniş perspektif Konak. Bornova ve Buca’dan baktığınız fotolarda deniz göremezsiniz. Bir de buraları dış göçlerin konakladığı yerler, özellikle Buca.

Haber: Polisliği bırakıp pilot oldu

Polislikte değil polislik de. Editörleriniz en azından buna dikkat etsin.

Haber: Türkiye'deki Suriyeliler hakkında doğru bilinen yanlışlar

Devlet Memuru olmanın ilk şartı TC vatandaşı olmaksa Merve Kavakçı nasıl büyükelçi oldu?

a