Haber: Koronavirüsten ölenlerin sayısı 80'e yükseldi

Yetmez 1 milyar ölü Çinli lazım. O zaman inanabilirim. Ama hepsi Çinli olmalı.

Haber: Erdoğan: Cezayir ile yüksek düzeyli iş birliği imzalarını attık

Geç de olsa anladılar gayrimüslimlerin kendilerini korumadığını, sömürdüğünü ve kendilerini Müslüman Türklerden başkasının hakkıyla koruyup kollayamayacağını. Acı yoksa tecrübe de yok.

Haber: Netanyahu'dan Yüzyılın Anlaşması açıklaması: Fırsat bu

Başkalarının hakkını gasbetmek ne zamandan beri fırsat olmuş Ne-atan-yahu?

Haber: Depremden etkilenen hayvanlara da yardım gitti

Allah her daim yardımcıları olsun, ayaklarına taş değdirmesin. Her daim güzel ve hayırlı işlerde zafer nasib etsin.

Haber: Elazığ ve Malatya'daki hasarlı evler için kira yardımı

O insanların şu anki psikolojik durumu dolayısıyla kira yardımı değil barınacak sağlam bir yapı lazım. Allah yardımcıları olsun bir an önce rahata kavuştursun. Bir daha da böyle ağır bir imtihan yaşatmasın.

Haber: İBB Başkanı İmamoğlu Tunceli'de

O kadar yol gittin Diyarbakır belediyesi önündeki anneleri gidip ziyaret edemedin. Nerede bir terörist var gidip ziyaret ediyorsun savunuyorsun ama teröre evlatlarını kaptıran anaların sesine kulaklarını tıkıyorsun. Bu millet bunu görmüyor sanma.

Haber: Çin'de yabani hayvan ticareti yasaklandı

1 milyar Çinli ölmeden inanmam bu Çinlilere.

Haber: Kuru otlar tutuştu, 30 arı kovanı küle döndü

Geçmiş olsun arıcı abiler. Bir zamanlar ben de hobi için yaptım çok büyük bağımlılık yapıyor ama mükemmel bir şey. Arılar sayesinde dizimdeki ağrılardan kurtuldum. Her hafta sonu dizlerimden sokmalarını sağlıyordum belki 10 defa dizlerimden sokturdum elhamdülillah ağrım kalmadı. Her şeyi şifa mübareğin. 21 adet kovanım vardı şehir değiştirince hepsini babam arkadaşına verdi. Herkese tavsiye ederim yaşamak lazım çok mutlu ediyor insanı.

Haber: Mahalle muhtarı seçim vaadini yerine getirdi

Allah razı olsun muhtarım. Senin gibi hizmeti nimet sanan herkesten rabbulalemin razı olsun. Bizim köyde de var bir muhtarımız o da senin gibi çalışkan maşallah. Şu sıralar ağır hasta Allah şifa versin. İki yılda bir gidiyoruz köye ama her gidişimizde daha da güzelleşiyor köyümüz onun sayesinde. Adaklı köyü muhtarı Mustafa Taşçı, buradan çok selam ediyorum kendisine.

Haber: Pakdemirli: Baraj ve göletlerde hasar yok

Eğer o bölgedeki barajlarda olası bir depremde hasar olup yıkılma olursa tahmin edemeyeceğimiz kadar büyük facia olur ülkemiz için. Vereceği zararı yüzlerce milyar dolar ile atlatamayız. Allah muhafaza eylesin.

a