Haber: İrem Derici: DM'den yürüdüklerim sevgilim oldu

Bunları söylemekle sistemin ve modern öküzlerin piyonu ve oyuncağı olduğunu itiraf ediyorsun yani aferin..benden kişilik ,karakter,vicdan ve insanlık beklemeyin ,her yola gelirim diyorsun..10 sene sonra ADANA PAVYONLARI BİLE KABUL ETMEZ SENİ SANIRIM..

Haber: Kılıçdaroğlu'nun ilk rakibi belli oldu

Ağlamak istiyorum Sevgili CHPLİLER ,Ağlamak istiyorum.....FİGÜRAN OLMASI BİLE ZOR KARDEŞİMİZİN,AĞLAMAK İSTİYORUM..Acilen partiden atılmalı .......

Haber: Hamburg'da 13 Türk kökenli vekil eyalet meclisine girdi

Şahsen hiç sevinmedim..Seçilebilmeleri için katıksız TÜRK DÜŞMANI olmaları gerekiyor..Demek ki sağlam devrişilmişler..Bunlardan bizlere bir fayda geleceğine hiiiç inanmıyorum maalesef..Bölgelerindeki TÜRKLERİ VE MÜSLÜMANLARI EZERLERSE KESİN MİLLETVEKİLİ BİLE OLAN ÇIKAR..!!!!

Haber: Atakan için pedofili açıklamalar yapan çalışan kovuldu

DEĞERLİ DOSTLAR...İşten atılan kardeşimizin,TECAVÜZ cümlesinin dışındaki her söylediğine imzamı atarım ..Neresi yanlış..Çocuk gerçekten kişilik bozukluğuna uğramış..Geleceğin ukala ve burnu büyük okumuş cahillerinden olmaya aday...Ve maalesef üzerinden her türlü algı uygulamasına müsait..

Haber: Gezi davasındaki beraat kararlarının gerekçesi açıklandı

Yani çok sevgili HAKİMLERİMİZ DİYOR Kİ....Hükümeti yıkmak için uğraştıkları,ülkeyi kaosa sokup milyarlarca dolar zarar ettirdikleri ,toplandıkları vs vs kesiiiiin ama BAŞARAMADIKLARI İÇİN SUÇSUZLAR..))))) Başarsalardı da biz yine yakalayıp CEZA VERMEYECEKTİK...AFERİİİN BÖYLE DEYİN ŞEYİMİ YEYİN .GÖNLÜMÜ GÖNLÜMÜ...))))

Haber: Ekrem İmamoğlu İBB çalışanlarıyla kampta

OWWWW SÜPERMİŞ...ARTIK TATİLLER GRUPÇA YAPILACAK HER HALDE..TEBRİKLER BAŞKAAAAN..KOLAY GELSİN....İYİ TATİLLER..))) ÇOK YORMA KENDİNİ...HAFTAYA ULUDAĞ DA KAMP YAPARSINIZ TOPLUCA..)))

Haber: Abullah Gül: Sözlerim çarpıtıldı

Sayın GÜL...Bilmiyoruz bu sayfaları adamların veya danışmanların okuyor mu..???? Şu gerçeği anlayamayacak kadar CAHİL OLAMAZSIN HER HALDE. Sayın ERDOĞAN ,KARDEŞİM GÜL DEDİĞİ VE SANA GÜVENDİĞİ İÇİN MİLLETÇE ARKANDA DURDUK...Şu an için MİLLETİMİZİN GÖZÜNDE YALNIZCA VE SADECE BİR DEĞERSİZ ÇÖPSÜN..ÇÖÖÖÖP..NOKTA EFENDİM...

Haber: Aleyna Tilki'den Atakan Kayalar paylaşımı

YAAAAAAAA SABIIIIIR DEĞERLİ MİLLETİM...MAALESEF KORKARIM BU ÇOCUK TA BU KIZ GİBİ BİR PROJE...!!!!

Haber: Sigara içenlerin sayısı 30 milyondan 20 milyona indi

Sayın CUMHURBAŞKANIMIZA Düşman olmaya bu bile yeter..Bu mücadele SİGARA KARTELLERİNİ DELİ ETMEYE YETİYORDUR..)) TÜRKLERİ ÖLDÜREMEYECEĞİZ DİYE ,SOYAMAYACAĞIZ DİYE KUDURURYORLARDIR...CHP GELSE İLK İŞİ BU YASAKLARI KALDIRMAK OLACAKTIR..)) İÇKİ SATIŞ SAATLERİ SERBEST OLACAKTIR..)) BUNA DA DEMOKRASİ DİYECEKLERDİR UTAAAAANMADAN..)))

Haber: Hindistan, Türkiye'ye nota verdi

ABOOOOOW...)) İçimizde ne kadar çok HİNDLİ VAAAAAMIŞ..))) Ay yesinler hepicinizi..)) Yahu yaşadığınız ülkenin CUMHURBAŞKANI,BAŞKANI, Mağdur insanlar için iki kelam etse ,Anında o ülkenin VATANDAŞI OLUYORSUNUZ..))) YAHU KARAR VERİN BİLELİM..)) ALMAN MISINIZ,İNGİLİZ MİSİNİZ,ABD LİMİSİNİZ,SURİYELİ MİSİNİZ,YUNANLIMISINIZ.. TÜRK OLMADIĞINIZ BELLİ DE NERELİSİNİZ AĞALAAAAAR.))))

a