Adana'da çeyiz alma kavgası kanlı bitti: 4 yaralı
DHA

Saat 21.45 sıralarında Adana'nın Seyhan ilçesi Barbaros Mahallesi'nde meydana gelen olayda,  aynı mahallede oturan Velat A. ve Bahar K., yaklaşık 8 ay önce imam nikahı ile evlendi.

ÇİFT AYRILINCA HUSUMET BAŞLADI

Bir süre önce anlaşamayan genç çift, ayrıldı. Ayrılığın ardından iddiaya göre iki aile arasında husumet başladı. Bahar K.'nın erkek kardeşleri, akşam saatlerinde yakınlarıyla birlikte kız kardeşinin çeyizi almak için Velat A.'nın babasının evine gitti.

ÇEYİZLERİ ALIRKEN KAVGA ÇIKTI

Çeyizleri otomobile yerleştirildiği sırada iki taraf arasında  kavga çıktı. Tarafların birbirlerine tabanca ve av tüfeğiyle ateş ettiği olayda, Ferhat K., Ferhat A., Şehmuz K. ve Engin A. yaralandı.

Çeyiz alma kavgası kanlı bitti: 4 yaralı -1

4 KİŞİ TABANCA VE AV TÜFEĞİYLE YARALANDI

Vücutlarının çeşitli yerlerinden yaralanan 4 kişi, çevredekiler tarafından yakında bir özel hastaneye götürüldü. Burada ilk müdahaleleri yapılan yaralılar, daha sonra kentteki çeşitli hastanelere sevk edildi.

Polis ekiplerinin olay yerinde yaptığı incelemede ise 10 adet tabanca kovanı, 2 adet boş tüfek kartuşu bulunurken, kız tarafının geldiği otomobilde kurşun izlerine rastlandı. Polis, silahlı kavgaya karışan şüphelileri belirlemek için çalışma başlattı.

Çeyiz alma kavgası kanlı bitti: 4 yaralı -2


Çeyiz alma kavgası kanlı bitti: 4 yaralı -3

Çeyiz alma kavgası kanlı bitti: 4 yaralı -4

Çeyiz alma kavgası kanlı bitti: 4 yaralı -5

Çeyiz alma kavgası kanlı bitti: 4 yaralı -6

Çeyiz alma kavgası kanlı bitti: 4 yaralı -7

Haber Kaynağı: Demirören Haber Ajansı (DHA)