Euro
9.6944
0.12%
Dolar
8.0724
0.02%
Altın
452.74
0.54%
Borsa
1.409
0%
Bitcoin
512.999
-0.54%
10ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 10 C

  Afyonkarahisar'da darbedilen çiğ köfteci konuştu

  Afyonkarahisar’da acılı çiğ köfte tartışmasından çıkan ve 2 kişinin tutuklandığı olayların ardından, darp edilen garson genç konuştu.
  • İHA
  • 04.03.2021 - 16:56
  Afyonkarahisar'da darbedilen çiğ köfteci konuştu

  Afyonkarahisar'da geçtiğimiz hafta İstiklal Mahallesi'ndeki bir çiğ köftecide meydana gelen olayda dükkanına gelen Gurur Ş. isimli şahıs, sipariş ettiği çiğ köftenin acılı olduğu gerekçesiyle çalışan Yılmaz Koç’u yumruklayarak darbetmişti.

  Olaydan sonra Gurur Ş. polis tarafından ifadesi alındıktan sonra serbest bırakılırken, olayın duyulması ve tepki çekmesi üzerine polis tarafından tekrar gözaltına alındı.

  Afyonkarahisar'da darbedilen çiğ köfteci konuştu VİDEO

  ÖNCE KENDİSİ, SONRA AKRABALARI DÜKKANA SALDIRDI

  Olaydan birkaç gün sonra ise Gurur Ş., kardeşi Hüseyin Ş. eniştesi Basri B. ve eniştesinin kardeşi Doğukan B. ile birlikte dükkanda Bilal T. isimli şahsın olduğu sırada iş yerine gelerek dükkana saldırdı.

  Olayların ardından gözaltına alınan Gurur Ş., kardeşi Hüseyin Ş. eniştesi Basri B. ve eniştesinin kardeşi Doğukan B., mahkeme sevk edilirken, şahıslardan Gurur Ş. ve kardeşi Hüseyin Ş., tutuklanırken, Basri B. ve Doğukan B., savcılık sorgusunun ardından serbest bırakıldı.

  Afyonkarahisar'da çiğ köfte acılı diye çalışana saldırıp, yumrukladı

  "ADALET YERİNİ BULDU"

  Tutuklama sonrası bir kez daha konuşan Koç, yaşanan bir anlam veremediğini kaydederek, adaletin yerini bulduğunu söyledi. Koç, “Adalet yerini buldu bu süreçte yanımızda olan Valimiz Gökmen Çiçek savcımız emniyetimiz hepsine çok teşekkür ediyorum. Bir süre izin kullandıktan sonra tekrar işimin başına döneceğim sonra üniversiteler açıldığında ise okuluma devam edeceğim. Daha önce ben bu şahısları tanımıyordum dükkana geldiler ve bu olay yaşandı” diye konuştu.

  VALİDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

  Olay sonrası Vali Gökmen Çiçek, darp edilen Yılmaz Koç’u ziyaret ederek kendisine sahip çıkıp örnek bir davranış gösterdi.

  Koç ile birlikte çay içerek sohbet eden Vali Çiçek, “Videoyu izlediğimde gerçekten çok üzüldüm. Vatandaşlarımız da tepki göstermekte haklılar. Çiğ köfte dükkanında saldırıya uğrayan kardeşimizle bir araya gelip geçmiş olsun dedik. Sevgiden yoksun saldırgan kimliklerle de sonuna kadar mücadele edeceğiz” dedi.

  Afyonkarahisar da darbedilen çiğ köfteci konuştu #1

  Afyonkarahisar da darbedilen çiğ köfteci konuştu #2

  Afyonkarahisar da darbedilen çiğ köfteci konuştu #3

  Afyonkarahisar da darbedilen çiğ köfteci konuştu #4

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir