Euro
15.598
0.31%
Dolar
13.7541
0.49%
Altın
789.94
0.65%
Borsa
2.032
1.35%
Bitcoin
699.290
-1.33%
11ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 11 C
  Ankara'da lokanta ruhsatlı pavyonlar arttı

  Ankara'da lokanta ruhsatlı pavyonlar arttı

  Korona denetimleri kapsamında eğlence mekanlarına getirilen kısıtlamalardan yırtmak isteyen pavyon sahipleri işletmelerine lokanta ruhsatı aldı.
  • İHA
  • 24.09.2020 - 11:01

  Ankara'da salgın kontrolden çıkıyor...

  Geçtiğimiz günlerde Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye'de en fazla vakanın artış gösterdiği ilin Ankara olduğunu duyurarak "Şu an Türkiye’de vaka sayısının en fazla olduğu il Ankara. Dolayısıyla tedbirlerimizi Ankara’da daha da yoğunlaştıran yaklaşım ve çaba içindeyiz. Bu anlamda birtakım tedbirler alınmaya başlandı." ifadelerini kullanmıştı.

  EĞLENCE MEKANLARINA TEDBİR

  İçişleri Bakanlığı da tedbirler kapsamında, koronavirüs salgını süresince kapalı olması gereken gazino, pavyon, diskotek, bar, birahane, taverna veya gece kulüplerinin ruhsatlarını kafe, restoran, lokanta vb. olarak değiştirerek eski faaliyetlerine devam etmesi üzerine harekete geçmişti.

  ANKARA'DA LOKANTA GÖRÜNÜMLÜ PAVYONLAR

  Başkentte korona vakalarının neden artış gösterdiğine şaşırmamak lazım..

  İlde ruhsatlarını kafe, restoran, lokanta şeklinde değiştirerek yasak olmasına rağmen eski faaliyetlerine devam eden pavyonlar koronavirüsle mücadelede kural tanımıyor.

  TERLİKLİ AMCALARDAN DİREK DANSI

  Bir işletmede alkolün etkisiyle korona tedbirini unutan yaşlı bir kişinin maskesi çenesinde direk dansı yapması dikkat çekti.

  Ankara’da lokantaları pavyona çevirip kural tanımıyorlar İZLE

  Ankara da lokanta ruhsatlı pavyonlar arttı #1

  Ankara da lokanta ruhsatlı pavyonlar arttı #2

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir