Petrol
115.41
1.09%
Euro
17.4088
-0.86%
Dolar
16.1911
-0.96%
Altın
964.88
-0.79%
Borsa
2439
0.00%
Bitcoin
474.239
-2.74%
19ºC
İstanbul
Çok bulutlu 19 C

  Antalya'da oğlu öldürülen baba: Yılların arkadaşı, oğlumun celladı olmuş

  Antalya'da 6 gündür kayıp olarak aranan Aykut Çakal'ın (24) cansız bedeni, ormanlık alanda toprağa gömülü bulunurken, acılı baba, Nihat Çakal, 'Yılların arkadaşı celladı olmuş oğlumun" dedi.
  • DHA
  • 29.11.2020 - 01:33
  • Güncelleme : 29.11.2020 - 02:05
  Antalya'da oğlu öldürülen baba: Yılların arkadaşı, oğlumun celladı olmuş

  Burdur’un Bucak ilçesinden Antalya'ya taşınan ve giyim üzerine bir mağazalar zincirinde reyon yöneticisi olarak çalışan Aykut Çakal'dan İstanbul'da yaşayan ailesi 23 Kasım gecesinden sonra haber alamadı. Aile, durumu polise bildirdi. Çalışma başlatan polis ekipleri, Aykut Çakal'ın ayağına sıcak su döküldüğünü bu nedenle rapor aldığını, o tarihten itibaren cep telefonunun sinyal vermediğini belirledi.

  "AYKUT'A BENZEYEN KİŞİYE ARACI SATTIRDI" İDDİASI

  Tüm aramalara rağmen Aykut Çakal'ın izine rastlanmazken, aile, oğullarının kaybolmasının ardından 2008 model otomobilinin Muratpaşa ilçesi Sinanoğlu Caddesi üzerindeki bir galeriye satıldığını, satış işlemini gerçekleştiren kişinin de arkadaşı M.K. olduğunu öne sürdü. M.K.'nin, satış işlemleri sırasında da Aykut Çakal'a benzeyen Suriyeli bir genci aracın sahibiymiş gibi yanında getirdiği iddia edildi.

  Antalya'da oğlu öldürülen baba: Yılların arkadaşı, oğlumun celladı olmuş-Video

  Antalya da oğlu öldürülen baba: Yılların arkadaşı, oğlumun celladı olmuş #1

  CESEDİ TOPRAĞA GÖMÜLÜ HALDE BULUNDU

  Çalışmalarını bu yönde genişleten ekipler, Aykut Çakal'ın benzeri Suriyeliye ulaştı. Gözaltına alınan Suriyeli, Aykut Çakal'ı otomobilini satıp parasını almak için M.K. ile boğarak öldürdüklerini, cesedini de Varsak bölgesindeki ormanlık alana gömdüklerini itiraf etti.

  Antalya da oğlu öldürülen baba: Yılların arkadaşı, oğlumun celladı olmuş #2

  Adı açıklanmayan şüphelinin belirttiği ormanlık alanda arama yapan polis, Aykut Çakal'ın el ve ayakları bağlı cesedini, toprağa gömülü halde buldu. Ekipler tarafından gömüldüğü yerden çıkartılan Çakal'ın cansız bedeni Antalya Adli Tıp Kurumu'nda yapılan otopsinin ardından toprağa verilmek üzere İstanbul'un Silivri ilçesine gönderildi.

  Antalya da oğlu öldürülen baba: Yılların arkadaşı, oğlumun celladı olmuş #3

  "YILLARIN ARKADAŞI CELLADI OLMUŞ OĞLUMUN"

  Acılı baba Nihat Çakal, "Oğlumu parası için öldürmüşler. Keşke parasını alıp, kendini bıraksalardı. Çok üzgünüm. Yılların arkadaşı celladı olmuş oğlumun" dedi.

  Antalya da oğlu öldürülen baba: Yılların arkadaşı, oğlumun celladı olmuş #4

  Polis, Aykut Çakal'ın yakın arkadaşı olduğu belirlenen M.K.'nin yakalanması için çalışmalarını sürdürürken, şüphelinin sırasıyla Isparta, İzmir ve Hatay'a gittiği belirlendi.

  Öte yandan polis, şüphelilerin Aykut Çakal'a ait otomobili 86 bin TL'ye sattıklarını saptadı. Bulunan otomobile el koyuldu.

   

  Antalya da oğlu öldürülen baba: Yılların arkadaşı, oğlumun celladı olmuş #5

  Antalya da oğlu öldürülen baba: Yılların arkadaşı, oğlumun celladı olmuş #6

  Antalya da oğlu öldürülen baba: Yılların arkadaşı, oğlumun celladı olmuş #7


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir