Euro
11.1924
1.02%
Dolar
9.6026
1.08%
Altın
553.67
1.55%
Borsa
1.48
1.68%
Bitcoin
588.083
0.30%
14ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 14 C

  Bağcılar'da bisikletiyle takla atan genç, yerde yardım bekledi

  Bisikletiyle yolda seyir halinde ilerleyen genç, dengesini kaybederek takla attı. Yaralı gencin babası ambulansa binmek isteyince oğlunun bisikletini bırakacak yer aradı.
  • DHA
  • 29.09.2021 - 13:46
  • Güncelleme : 29.09.2021 - 14:08
  Bağcılar'da bisikletiyle takla atan genç, yerde yardım bekledi

  Dün saat 13.00 sıralarında İstanbul Bağcılar'daki Göztepe Mahallesi Hüseyin Karaaslan Caddesi üzerinde giden 22 yaşındaki Sefa Korkmaz, bir anda dengesini kaybedip takla atarak düştü.

  Bu sırada yoldan geçen bir sürücü, aracını durdurarak Korkmaz'ın yardımına koştu. Yaralının üzerindeki bisikleti kaldırdıktan sonra başının altına yastık koyan sürücü, durumu sağlık ekipleri ve Sefa Korkmaz'ın babasına haber verdi.

  BABASI TEPKİ GÖSTERDİ

  Yoldan geçtikleri sırada kazayı gören sürücüler de araçlarını durdurarak yaralıya yardım etmek istedi. Olay yerine gelen yaralı Sefa Korkmaz'ın babası Hüseyin Korkmaz, "Böyle bir şey olamaz. 40 dakika oldu. Yazık, günahtır. Her tarafta hastane, sağlık ocağı var. 5 dakika mesafedeler. 3 kez adres verdim. Burayı bilmeyen var mı?" şeklinde tepki gösterdi.

  Bağcılar da bisikletiyle takla atan genç, yerde yardım bekledi #1

  BABASI BİSİKLETİ KOYACAK YER ARADI

  Kazanın yaşandığı sırada, aracını durdurarak yaralının yardımına koşan Beyza Ateş, "İşe gitmek için genelde bu yolu kullanıyorum. Gelirken beyefendiyi yerde yatarken gördüm. Bisiklet o sıra üzerindeydi. Takla attığını söyledi. Başka vatandaşlar da yardım etti. Bisikleti kaldırdık. Hareket ettirmemeye çalıştık. Önce ambulansı aradık. Daha sonra çevrede güvenlik önlemi aldık. Ön tekerleğinin döndüğünü, bu yüzden takla attığını söyledi. Bilinci açık. Belinin sağ tarafında bir ağrı olduğunu söyledi. Şu anda da ambulansı bekliyoruz." dedi.

  Bağcılar da bisikletiyle takla atan genç, yerde yardım bekledi #2

  İLK MÜDAHALEDEN SONRA HASTANEYE KALDIRILDI

  Bir süre sonra gelen sağlık ekipleri, baba Hüseyin Korkmaz ve çevredekilerin tepkisiyle karşılaştı. Yaralı Sefa Korkmaz, sağlık ekiplerinin olay yerinde yaptıkları ilk müdahalenin ardından ambulansa kaldırıldı.

  Bağcılar da bisikletiyle takla atan genç, yerde yardım bekledi #3

  BABASI BİSİKLETİ KOYACAK YER ARADI

  Baba Hüseyin Korkmaz, oğlunun yanında ambulans ile gitmek istedi. Hüseyin Korkmaz, oğlunun bisikletini bırakacak yer aradı. Bırakmak istediği bir iş yerinden olumsuz yanıt alan Korkmaz, bisikleti başka bir yere bırakıp, ambulansa binerek hastaneye gitti.

  Bağcılar da bisikletiyle takla atan genç, yerde yardım bekledi #4

  Bağcılar da bisikletiyle takla atan genç, yerde yardım bekledi #5

  Bağcılar da bisikletiyle takla atan genç, yerde yardım bekledi #6

  Bağcılar da bisikletiyle takla atan genç, yerde yardım bekledi #7

  Bağcılar da bisikletiyle takla atan genç, yerde yardım bekledi #8

  Bağcılar da bisikletiyle takla atan genç, yerde yardım bekledi #9

  Bağcılar da bisikletiyle takla atan genç, yerde yardım bekledi #10

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir