Petrol
111.49
2.19%
Euro
17.5206
-1.72%
Dolar
16.5386
-2.05%
Altın
969.58
-2.27%
Borsa
2529
-0.97%
Bitcoin
347.781
-1.14%
21ºC
İstanbul
Çok bulutlu 21 C

  Büyükçekmece'de 15 yıllık eşini öldürdü

  Saldırgan koca kayıplara karışırken, genç kadının ablası, "Daha öldüreceğim 2 kişi var' diye bizi tehdit ediyor." dedi.
  • DHA
  • 30.07.2020 - 13:58
  Büyükçekmece'de 15 yıllık eşini öldürdü

  İstanbul’un Büyükçekmece ilçesinde 33 yaşındaki Derya Aslan, 15 yıl önce Sami Aslan ile evlendi.

  Çiftin bu evliliklerinden, biri erkek 2 çocukları oldu.

  Ailesinin anlattığına göre, evliliği boyunca şiddet gören genç kadın, zaman zaman boşanmak istese de çocukları için evliliğini sürdürdü.

  AİLESİNİN YANINA DÖNDÜ

  Ancak şiddet sona ermeyince boşanmaya kesin karar veren iki çocuk annesi kadın, yaklaşık 2 ay önce Esenyurt'ta yaşayan ailesinin yanına döndü. Genç kadın, kocasının yanındaki çocuklarını bu süre içinde göremedi.

  Büyükçekmece de 15 yıllık eşini öldürdü #1

  BARIŞALIM DİYE GÖTÜRDÜ, BAŞINDAN VURARAK ÖLDÜRDÜ

  Otomobiliyle dün akşam eşinin yaşadığı eve gelen 33 yaşındaki Sami Aslan, barışmak istediğini söyledi. Hem konuşmak hem de çocuklarını görmek isteyen kadın, boşanmak istediği eşiyle birlikte evden ayrıldı. Sami Aslan, eşini Büyükçekmece'de boş bir araziye götürdü. Burada genç kadını başından tek kurşunla vurarak öldürdü, daha sonra da olay yerinden kaçtı.

  Büyükçekmece de 15 yıllık eşini öldürdü #2

  20 DAKİKA SONRA ARADI

  Sami Aslan daha sonra kadının ağabeyini arayarak “Gelin cesedinizi alın.” dedi. Büyük şok yaşayan aile, durumu polise haber verdi. Polis ekipleri cesedin bulunduğu noktaya giderek, incelemelerde bulundu.

  GÖZYAŞLARI İÇİNDE İSYAN ETTİ

  Gözyaşları içinde katilin yakalanmasını isteyen abla Gülten Kavaklı, “Öldürmeye değer miydi? Daha 33 yaşında, bunu hangi ülke hangi millet kabul ediyor? Bütün dünyaya soruyorum. Suçu kadın olmak mı suçu anne olmak mı? Ölümü mü hak ediyor?” dedi.

  Abla Kavaklı, “Kız kardeşim 2 ay önce boşanma davası açtı. Evrak eksikliğinden dava başlamadı. Kardeşimi aradı 3 gün boyunca 'çocuklar için barışalım' dedi. Ailesi de izin verdi. Buradan kardeşimi götürdü. 20 dakika sonra telefon geldi. Ağabeyimi aradı dedi ki ‘Gelin cesedinizi alın’. 'Daha öldüreceğim 2 kişi var' diye bizi tehdit ediyor. Çocukların haberi yok.” diye konuştu.

  Büyükçekmece de 15 yıllık eşini öldürdü #3

  “ÇOCUKLARI İÇİN GİTTİ ÖLÜM HABERİ GELDİ”

  Genç kadının annesi Müşerref Akın ise “15 senedir bu derdi çekiyoruz. Çocuklarımı tehdit ediyordu. Perişan olduk.  Çocukların hatırı için 'gideyim' dedi. Çocukları için gitti, ölüm haberi geldi. 'Bir defa çocuklarıma sarılayım' dedi. 'Bir gece çocuklarımın yanında kalayım o bana yeter' dedi" dedi.

  Büyükçekmece de 15 yıllık eşini öldürdü #4

  Polis kaçan saldırganın yakalanması için çalışmalarını sürdürüyor.

  Büyükçekmece de 15 yıllık eşini öldürdü #5

  Büyükçekmece de 15 yıllık eşini öldürdü #6


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir