Petrol
109.44
0.31%
Euro
17.6943
-0.75%
Dolar
16.7167
-0.99%
Altın
986.44
-0.57%
Borsa
253
-0.95%
Bitcoin
358.873
-0.95%
24ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 24 C

  Denizli’de yakalanan hırsızın yöntemi pes dedirtti

  Cezaevinden izinli çıkan hükümlü, gündüz hastanede refakatçisi olmayan yaşlılara yardım bahanesiyle yaklaşıp geceleri ise evlerini soydu.
  • İHA
  • 26.06.2020 - 11:27
  Denizli’de yakalanan hırsızın yöntemi pes dedirtti

  Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT), Denizli’nin Pamukkale ilçesinde son 1 ay içerisinde meydana gelen 5 ayrı evden hırsızlık olayını araştırırken ilginç bir detaya ulaştı.

  Suç olaylarının meydana geldiği bölgede bulunan 45 eve ait güvenlik kameralarının 110 saattik kayıtlarını titiz bir şekilde inceleyen JASAT ekibi, hırsızlık olaylarını gerçekleştiren şüphelinin Salih Ramazan S. (30) olduğunu tespit etti.

  REFAKATÇİLİK YAPIP YALNIZ YAŞLILARIN GÜVENİNİ KAZANDI

  Cezaevinden izinli olarak çıkan Salih Ramazan S.’nin, gündüzleri hastane odalarını tek tek dolaşarak yanında refakatçisi olamayan yaşlılara yardım bahanesiyle yaklaştığı, gün boyu yanlarında kalıp refakat ettiği yaşlıların güvenlerini kazanarak adres bilgilerini elde ettiği ve gece ise öğrendiği adreslere giderek boş olan evlerde rahat bir şekilde hırsızlık yaptığı belirlendi.

  Denizli’de yakalanan hırsızın filmlere konu olacak yöntemi ViDEO

  TUTUKLANDI

  JASAT ekiplerinin 110 saatlik kamera incelemesi sonucu yeni kurbanının başında refakatçilik yaparken yakalanan Salih Ramazan S.’nin, hırsızlık, uyuşturucu ticareti ve mala zarar verme suçlarından 33 ayrı suç kaydının olduğu anlaşıldı. Son karıştığı 5 ayrı hırsızlık olayından hakim karşısına çıkan Salih Ramazan S., tutuklanarak izinli çıktığı cezaevine geri teslim edildi.

  Denizli’de yakalanan hırsızın yöntemi pes dedirtti #1

  TÜRKÜ SÖYLEDİĞİ GÖRÜNTÜLERİNİ YAYINLADI

  Benzerine az rastlanır bir yöntemle hırsızlık yapan ve çaldığı eşyaları ikinci el eşya ticareti yapan iş yerlerine satan Salih Ramazan S.’nin, gerçekleştirdiği hırsızlık olaylarının ardından türkü söyleyip sosyal medya hesabından paylaştığı görüntüleri ortaya çıktı.

  Denizli’de yakalanan hırsızın yöntemi pes dedirtti #2

  Denizli’de yakalanan hırsızın yöntemi pes dedirtti #3

  Denizli’de yakalanan hırsızın yöntemi pes dedirtti #4


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir