Petrol
111.86
-0.16%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
467.353
-4.08%
19ºC
İstanbul
Güneşli 19 C

  Gaziantep'te ölümden kıl payı kurtuluş

  Sürücüsünün kontrolünden çıkan otomobil, internet kafenin girişine çarparak devrildi. Kazada, iki kişi otomobilin altında kalmaktan son anda kurtuldu.
  • DHA
  • 22.10.2020 - 08:43
  Gaziantep'te ölümden kıl payı kurtuluş

  Gaziantep’in 60'ıncı Yıl Mahallesi'nde sürücüsü ve plakası öğrenilemeyen otomobil, kontrolden çıkıp internet kafenin girişine çarptı.

  Bu sırada iş yerinin önünde oturan internet kafe sahibi Mustafa Özzorlu, otomobilin altında kalmaktan son anda kurtuldu.

  Çarpmanın etkisiyle devrilip sürüklenen otomobil, yoldan geçen motosikletin de yanından geçti.

  Gaziantep'te ölümden kıl payı kurtuluş VİDEO

  KIL PAYI ÖLÜMDEN DÖNDÜ

  Motosiklet sürücüsü yaptığı manevra ile kıl payı ölümden döndü. Çevredekilerin yardımına koştuğu otomobildeki 4 kişi de kazadan yara almadan kurtuldu.

  Gaziantep te ölümden kıl payı kurtuluş #1

  “AZRAİL İLE KARŞI KARŞIYA GELDİM”

  Otomobilin birkaç santim yanından geçtiğini ifade eden Mustafa Özzorlu, "Ben internet kafemin önünde oturuyordum. Bir anda araba gelip beni geçerek, iş yerinin girişine çarptı. Ben de son anda kurtuldum. Benim için büyük bir mucize oldu. Arabanın geldiğini görmedim. Kafamı çevirdiğim anda araba üzerime geliyordu.

  Gaziantep te ölümden kıl payı kurtuluş #2

  Araba devrilince yoldan gelen motosiklet de son anda kurtuldu. Arabada 4 kişi vardı, onlara da bir şey olmadı. Büyük bir kazada mucize yaşandı ve çok şükür kimseye bir şey olmadı. O anda Azrail ile karşı karşıya geldiğimi hissettim. Verilmiş bir sadakamız varmış, son anda kurtulduk." dedi.

  Gaziantep te ölümden kıl payı kurtuluş #3

  Gaziantep te ölümden kıl payı kurtuluş #4

  Gaziantep te ölümden kıl payı kurtuluş #5


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir