İstanbul'da direksiyon dersinde takla attı
DHA

İstanbul'un Beylikdüzü ilçesinde bulunan kapalı pazar alanına ait otoparkta direksiyon dersi alan Z.U. (31), otomobilin şoför koltuğuna oturdu.

PANİKLE KAZA YAPTI

Kadın sürücü adayı, iddiaya göre, otomobili kullandığı sırada panik yapınca direksiyon hakimiyetini kaybetti. Otomobil önce kaldırıma çarptı, daha sonra da takla attı.

ARAÇTA SIKIŞTI

Otomobilin içinde sıkışan Z.U., çevredekilerin yardımıyla kurtarıldı. Hafif şekilde yaralanan kadın, olay yerine çağrılan sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından hastaneye kaldırıldı. Polis ekiplerinin kaza ile ilgili incelemesi devam ediyor.

İstanbul'da direksiyon dersinde takla attı VİDEO

İstanbul'da direksiyon dersinde takla attı

"SÜRÜNE SÜRÜNE ÇIKTI"

Yaralanan kadının araçtan sürünerek çıktığını söyleyen Soner Geçer, "Biz bir kadının kullandığı aracın takla attığını gördük. Yanına gittiğimiz bir kadın ve torununun araçta sıkıştığını gördük. Sürücünün herhangi bir sıkıntısı var mı diye baktım. ‘İyi misiniz?’ diye sordum, kendisini zorladı. Sürüne sürüne araçtan çıktı. Ambulansı aradık, şükürler olsun kötü bir şeyi olduğunu düşünmüyorum. Araç kullanmayı yeni öğreniyormuş. Öğrenirken bu olay oluyor. El freni çekiyor. Kaldırıma vuruyor, araç ters takla atıyor." dedi.


Beylikdüzü’nde direksiyon dersi aldığı otomobille takla attı, yaralandı -2

Beylikdüzü’nde direksiyon dersi aldığı otomobille takla attı, yaralandı -3

Beylikdüzü’nde direksiyon dersi aldığı otomobille takla attı, yaralandı -4


Haber Kaynağı: Demirören Haber Ajansı (DHA)