Euro
14.009
4.02%
Dolar
12.369
3.08%
Altın
712.88
3.27%
Borsa
1.776
-2.35%
Bitcoin
696.144
-2.17%
15ºC
İstanbul
Bulutlu 15 C

  İstanbul'da uyuşturucu yetiştiren kadının şaşırtan savunması

  Esenyurt'ta kiraladığı iş yerinin alt katını uyuşturucu serasına çeviren kadın polis ekiplerine yakalandı. Şahıs, "Ben ne zaman uyuşturucu alsam yakalanıyorum ondan dolayı bu yöntemi buldum." dedi.
  • DHA
  • 24.01.2021 - 18:40
  İstanbul'da uyuşturucu yetiştiren kadının şaşırtan savunması

  İstanbul Esenyurt ve Büyükçekmece’de emlakçılık adı altında kiraladığı işyerlerini uyuşturucu serasına çeviren Ümmühan T., Esenyurt Asayiş Büro ekiplerinin dikkati sayesinde yakalandı.

  Emlakçı görünümlü kullandığı işyerinin en alt katında esrar elde etmek için dişi Hint keneviri yetiştirdiği belirlenen kadın gözaltına alındı.

  Kadının uyuşturucu madde üretimi için ışıklandırma ve ısıtıcı sistemleri kurması ise pes dedirtti.

  Esenyurt Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri ilçede uyuşturucu madde ticareti yapıldığına dair istihbarat çalışması yaptıktan sonra harekete geçti. Ekipler uyuşturucu ticareti yaptığı değerlendirilen emlakçı Ümmühan T.’yi bir süre takip ederken, Büyükçekmece’de de bir işyerini emlakçı olarak kiraladığı bu işyerinin altında uyuşturucu elde etmek için ekim yaptığını belirledi.

  SÖYLEDİKLERİYLE POLİSLERİ ŞAŞKINA ÇEVİRDİ

  İş yerlerine baskın yapan ekipler, uyuşturucu serasını ele geçirdi. Ümmühan T. ise, “Ne zaman uyuşturucu madde almak istesem başımı belaya sokuyorum ve yakalanıyorum. Ben de kendim için yetiştirmeye başladım. Uyuşturucu parasını, elektriğe yatırıyorum artık” diye kendini savunması pes dedirtti.

  İstanbul'da üstü emlakçı altı uyuşturucu serası VİDEO

  İstanbul da uyuşturucu yetiştiren kadının şaşırtan savunması #1

  UYUŞTURUCU SERASINA EL KONULDU

  Emlakçı bürosunun alt katında dişi Hint keneviri yetiştirmek üzere gerekli ortamın sağlandığı ışıklandırma ve ısıtıcı sistemleri kurulduğu belirlendi. Buradaki saksılarda 22 kök dişi Hint kenevirinin yanı sıra uyarıcı ve halüsinasyon özelliği olan 1 gram metamfetamin, 3.92 gram esrar tohumu, 78.15 gram esrar ele geçirildi. Gözaltına alınan şüpheli sevk edildiği Küçükçekmece Adliyesi’ndeki nöbetçi mahkeme tarafından ‘Uyuşturucu ticareti yapmak’ suçundan tutuklandı.

  İstanbul da uyuşturucu yetiştiren kadının şaşırtan savunması #2

  İstanbul da uyuşturucu yetiştiren kadının şaşırtan savunması #3

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir