Euro
15.4280
-0.99%
Dolar
13.5192
-0.46%
Altın
789.6610
-0.71%
Borsa
2,072.93
0.11%
Bitcoin
584.900
-0.49%
7ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 7 C

  İzmir'de mazgal kapağındaki kırık, bacağından etti

  Talihsiz kadının sağ bacağı, mazgal kapağının kırık bölümünden içeri girdi. Yapılan çalışmayla sıkıştığı yerden kurtarılan kadının sağ bacağının kırıldığı tespit edildi.
  • DHA
  • 14.08.2020 - 11:24
  İzmir'de mazgal kapağındaki kırık, bacağından etti

  İzmir’in Balçova ilçesinde 7 Ağustos'ta meydana gelen olayda, aracından indikten sonra yürümek için adım atan Ceyda Arslan'ın sağ bacağı, mazgal kapağının kırık bölümünden içeri girdi.

  Arslan'ın dizine kadar mangalın içine giren bacağı, sıkıştı.

  ÇIĞLIĞINI DUYAN KOŞTU

  Arslan'ın çığlıklarını duyan çevredekiler, yardıma koştu. İhbar üzerine olay yerine itfaiye ekipleri sevk edildi. Yapılan çalışmayla Ceyda Arslan'ın bacağı, sıkıştığı yerden kurtarıldı.

  İzmir de mazgal kapağındaki kırık, bacağından etti #1

  BACAĞI KIRILDI

  Hastaneye kaldırılan Arslan'ın bacağının kırıldığı belirlendi. Bacağı alçıya alınan Arslan, tedavisinin ardından taburcu edildi.

  “BELEDİYENİN SORUMLULUĞUNDA”

  Avukat Anıl Ersoy, konuyla ilgili İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin sorumluluğuna dikkat çekerek, “5393 sayılı Belediye Kanunu'nun 14'üncü maddesi uyarınca belediyelerin görev ve sorumlulukları kapsamında su ve kanalizasyon gibi kentsel altyapıyı, kent ve vatandaş için çevre ve çevre sağlığını koruyucu şekilde tümüyle yerine getirmeli. Bu hükme aykırılık olması halinde belediye aleyhine hem yetkililer adına idari yaptırım, hem de vatandaş için gördüğü zararın tazmin edilmesi doğar.” dedi.

  İzmir de mazgal kapağındaki kırık, bacağından etti #2

  İzmir de mazgal kapağındaki kırık, bacağından etti #3


  Görüş Bildir