Euro
15.2716
0.84%
Dolar
13.4717
0.71%
Altın
793.5920
0.46%
Borsa
2,011.16
-0.15%
Bitcoin
500.356
-9.62%
1ºC
İstanbul
Kar 1 C

  İzmir'de minibüsün ezdiği yavru köpek can verdi

  Bir minibüs şoförü göz göre göre yavru köpeği ezdi. Yavru köpeğin can çekiştiğini gören anne köpeğin hali bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.
  • İHA
  • 21.08.2020 - 13:52
  • Güncelleme : 21.08.2020 - 18:42
  İzmir'de minibüsün ezdiği yavru köpek can verdi

  İzmir'in Bornova ilçesindeki Evka 3 Mahallesi'nde bulunan bir akaryakıt istasyonungiren 45 J 1510 plakalı minibüs, alanda yürüyen yavru köpeği ezerek üstünden geçti.

  Yavru köpek acı içerisinde çırpınarak ve can çekişerek yaşamını yitirdi.

  YAVRU KÖPEĞİ EZİP KAÇTI

  Yavrusunun can çekiştiğini gören anne köpek ise yanına geldi ve dakikalarca yavrusunu yalayarak acısını dindirmeye çalıştı. Yavru köpeği ezen minibüsün şoförü ise akaryakıt istasyonu çalışanların tüm çabalarına rağmen olay yerinden kaçarak uzaklaştı.

  İzmir de minibüsün ezdiği yavru köpek can verdi #1

  KÖPEĞİN EZİLME ANI GÜVENLİK KAMERASINDA

  Öte yandan yaşanan olay iş yerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi. Görüntülerde minibüsün yavru köpeğin üzerinden geçtiği, ezilen köpeğin can çekiştiği ve annesinin yanına gelerek müdahale etmeye çalıştığı anlar kaydedildi.

  İzmir'de minibüsün ezdiği yavru köpek can verdi VİDEO


  "ONUN GEÇMESİNİ Mİ BEKLEYECEKTİM"

  Akaryakıt istasyonu bitişiğindeki bir iş yeri çalışanı ve olayın görgü tanıklarından olan Deniz Yıldırım (24), minibüs şoförünün olaya ilişkin 'Onun geçmesini mi bekleyecektim' dediğini iddia etti. Yıldırım, "Dün sabah 07.00 civarında gerçekleşti olay ben de buradaydım. Beyaz bir minibüsün şoförü yavru köpeği göz göre göre ezdi. İstasyon görevlileri adamın arkasından gitti ve aracı durdurdu. Adamın cevabı 'Onun geçmesini mi bekleyecektim' oldu. Bu adamın cezalandırılmasını istiyoruz. Polise şikayet ettik; şikayetimizi gönderebildiğimiz her yere ulaştırdık. Bir an önce en ağır şekilde cezalandırılmasını istiyoruz" diye konuştu.

  İzmir de minibüsün ezdiği yavru köpek can verdi #2

  "KÖPEKLERDE OLAN VİCDAN VE MERHAMET BU İNSANLARDA YOK"

  Yavrusunun ezildiğini gören annenin çabalarına da açıklamasında değinen Deniz Yıldırım, "Yavrusu minibüsün altında kaldıktan sonra annesi hemen yanına koştu. Köpeklerde bile olan vicdan ve merhamet ne yazık ki bu insanlarda yok. Biz yavruya müdahale etmeye çalışsak da annesi izin vermedi, yaklaştırmadı yavrusunun yanına" dedi.

  İzmir de minibüsün ezdiği yavru köpek can verdi #3


  Görüş Bildir