Euro
15.2250
-0.41%
Dolar
13.6534
0.47%
Altın
787.3120
-0.92%
Borsa
1998
2.38%
Bitcoin
499.117
-3.31%
1ºC
İstanbul
Çok bulutlu 1 C

  Kağıthane'de intihar etmek için aldığı siyanür sahte çıkınca kurtuldu

  İstanbul Kağıthane'de intihar etmek için internetten siyanür sipariş eden bir kişi, zehrin sahte çıkması sayesinde ölümden döndü.
  • DHA
  • 26.12.2020 - 05:40
  Kağıthane'de intihar etmek için aldığı siyanür sahte çıkınca kurtuldu

   

  İstanbul'un Kağıthane ilçesi Gürsel Mahallesi Alaybey Sokak'ta ailesiyle yaşadığı öğrenilen Yalçın A. (25), iddiaya göre henüz bilinmeyen bir nedenle intihar etmek istedi.

  İNTERNETTEN SİYANÜR SİPARİŞİ VERDİ

  Bu amaçla internet üzerinden siyanür siparişi veren A.'nın kargosu eline ulaştı. Yalçın A., öğle saatlerinde, evde kimse yokken siyanür zannettiği sıvıyı içerek yatağına uzandı. Yatağında ölmeyi bekleyen Yalçın A., bir süre sonra kusmaya başladı. Paniğe kapılan A., sağlık görevlilerine haber verdi.

  Kağıthane de intihar etmek için aldığı siyanür sahte çıkınca kurtuldu #1

  "SİYANÜR İÇTİM" DEYİNCE POLİS GÜVENLİK ÖNLEMİ ALDI

  Sağlık görevlilerine içtiği sıvı yüzünden midesinin bulandığını ve kustuğunu anlatan Yalçın A., ambulansla hastaneye kaldırıldı. A.'nın hastanede, intihar etmek amacıyla siyanür içtiğini söylemesi üzerine polis harekete geçerek sokakta güvenlik önlemi aldı.

  Kağıthane de intihar etmek için aldığı siyanür sahte çıkınca kurtuldu #2

  SİYANÜR OLMADIĞI ANLAŞILDI

  Yalçın A.'nın sokakta çöp kenarına bıraktığı şişede siyanür olduğu zannıyla hareket eden polis, AFAD'a haber verdi. Olay yerine gelen özel giysili ve maskeli AFAD ekipleri, şişe üzerinde incelemelerde bulundu. Yapılan incelemeler sonunda, şişedeki sıvının siyanür ya da herhangi bir kimyasal madde olmadığı belirlendi.

  Kağıthane de intihar etmek için aldığı siyanür sahte çıkınca kurtuldu #3

  Kardeşinin hastaneye kaldırıldığını duyarak eve gelen Muharrem A. "Ben çalışıyordum. Evden telefon geldi. 'Kardeşin ambulans aradı' dediler. Koşarak geldim. Babamdan bilgi aldım. Kargodan sipariş almış. Onu kullanmış. Sonra midesi bulanmış. Durum bu. Ne olduğunu bilmiyorum ama siyanür değil. Daha önce tüy dökücü sipariş etmişti. O tür şeyler" diye konuştu.

  Kağıthane de intihar etmek için aldığı siyanür sahte çıkınca kurtuldu #4

  Kağıthane de intihar etmek için aldığı siyanür sahte çıkınca kurtuldu #5


  Görüş Bildir