Euro
9.0118
0.49%
Dolar
7.4586
1.33%
Altın
437.78
0.06%
Borsa
1.524
-1.43%
Bitcoin
268.996
-2.40%
0ºC
İstanbul
Hafif kar sağanağı 0 C

  Manisa'da boğazı kesilen Esra Oymak: Korkudan sokağa çıkamıyorum

  Boşanmak istediği eşi Mikail tarafından çocuklarının yanında boğazı kesilen Esra Oymak, yaşadığı korku dolu anları unutamadığını ve eşinin yazdığı mektupların kendisine gelmesini istemediğini söyledi.
  • DHA
  • 14.01.2021 - 11:35
  • Güncelleme : 14.01.2021 - 12:24
  Manisa'da boğazı kesilen Esra Oymak: Korkudan sokağa çıkamıyorum

  Manisa'da yaşayan 3 çocuk annesi Esra Oymak, 20 Kasım 2020'de iddiaya göre, gündelik işlerde çalışan 32 yaşındaki eşi Mikail Oymak'a boşanmak istediğini söyledi.

  Sinirlenen koca, çocuklarının gözü önünde genç kadının boğazını, falçatayla kesti.

  Boğazında 15 santimetrelik kesik oluşan Oymak, tesadüfen gelen anne-babası tarafından, pencereden çıkartılarak ölümden kurtarıldı.

  EŞİ TUTUKLANDI

  Manisa Şehir Hastanesi'ne götürülen Esra Oymak'ın boğazına 15 dikiş atıldı. Gözaltına alınan Mikail Oymak ise sevk edildiği adliyede, mahkemece tutuklandı.

  Manisa da boğazı kesilen Esra Oymak: Korkudan sokağa çıkamıyorum #1

  ÇOCUKLARIYLA PSİKOLOJİK TEDAVİ GÖRMEYE BAŞLADI

  Hala yaşadığı korku dolu anların şokunu yaşayan Esra Oymak, çocuklarıyla birlikte psikolojik tedavi görüyor. Oymak, eşinin cezaevinden tehditlerini sürdürdüğünü belirterek, tahliye edilmemesini istedi.

  Manisa da boğazı kesilen Esra Oymak: Korkudan sokağa çıkamıyorum #2

  "YAŞADIĞIMIZ OLAYI ÇOCUKLARIM DA BEN DE UNUTAMIYORUZ"

  Yaşadıklarının hem kendisinin hem de çocuklarının rüyalarını girdiğini anlatan Esra Oymak, "Eşim boğazımı kesti. Şimdi cezaevinde, çıkmasını da istemiyorum. Bizi, resmen yıktı. Çocuklarımın psikolojisi bozuk, benim de öyle. Cezası neyse çeksin istiyorum. Psikolojik olarak 'ölüm' hissi yaşıyorum. Korkuyorum. Sokağa bile çıkamıyorum. Şu an tedavi amaçlı haplar kullanıyorum. Daha da kötü olmaya başladım, çocuklarım da aynı şekilde kötü durumda. Çocuklarımı daha dün psikoloğa götürdüm. 'Yine gelir, tekrar aynı şeyleri yapar' diye cezaevinden çıkmasını istemiyorum." dedi.

  Manisa da boğazı kesilen Esra Oymak: Korkudan sokağa çıkamıyorum #3

  "BÜTÜN HAYATIM KARARDI"

  Oymak, "O an gözlerimin önünden gitmiyor. 'Seni öldüreceğim' diye geldi, falçatayı direkt boğazıma salladı. Amacı korkutmak değil, öldürmekti. Cezaevinden mektup yazarak, tehdit ediyor. Ben mektup yazmasını ve mektupların getirilmemesini istiyorum. Mektubu dahi tedirgin ediyor. Bütün hayatım karardı. Kimseye güvenim kalmadı. Herkesten korkmaya başladım." diye konuştu.

  Manisa da boğazı kesilen Esra Oymak: Korkudan sokağa çıkamıyorum #4

  Manisa da boğazı kesilen Esra Oymak: Korkudan sokağa çıkamıyorum #5

  Manisa da boğazı kesilen Esra Oymak: Korkudan sokağa çıkamıyorum #6

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir