Euro
8.946
0.09%
Dolar
7.3504
0.09%
Altın
436.61
-0.11%
Borsa
1.536
0%
Bitcoin
237.230
-2.78%
11ºC
İstanbul
Bulutlu 11 C

  Mersin'de ceza alan cinsel istismarcı, anneyi tehdit etti

  Şu anda 15 yaşında olan kızına 4 yıl önce cinsel istismarda bulunan şahsın ceza alması için çabalayan anne, serbest bırakıldıktan sonra tehditler yağdıran şahsın tekrar cezaevine girmesini istiyor.
  • DHA
  • 05.01.2021 - 11:15
  • Güncelleme : 05.01.2021 - 12:13
  Mersin'de ceza alan cinsel istismarcı, anneyi tehdit etti

  4 yıl önce Hatay'da yaşayan 38 yaşındaki Fatoş B.'nin kızı, henüz 12 yaşındayken aile dostları Süleyman S. tarafından cinsel istismara uğradı.

  İstismar olayı, küçük kızın davranışlarındaki değişiklikleri ailesinin fark etmesiyle ortaya çıktı.

  Süleyman S.'nin küçük kıza gönderdiği mesajları da fark eden aile, hemen şikayetçi oldu.

  1 YIL SONRA SERBEST BIRAKILDI

  Süleyman S., cinsel istismar suçundan yakalanarak cezaevine konuldu.

  Ancak 1 yıl tutuklu kaldıktan sonra serbest bırakıldı. Hakkında 'çocuğun cinsel istismarı' ve 'kişiyi hürriyetinden yoksun kılma' suçlarından dava açılan Süleyman S.'ye, aralık ayında toplam 22 yıl hapis cezası verildi.

  Mersin'de ceza alan cinsel istismarcı, anneyi tehdit etti VİDEO

  Mersin de ceza alan cinsel istismarcı, anneyi tehdit etti #1

  AİLEYİ TEHDİT ETTİĞİ ORTAYA ÇIKTI

  Tutuklamaya yönelik yakalama emri çıkarılan Süleyman S.'nin, Mersin'e yerleşen Fatoş B.'yi ve ailesini tehdit etmeye devam ettiği ortaya çıktı.

  Mersin de ceza alan cinsel istismarcı, anneyi tehdit etti #2

  "AİLE DOSTUMUZDU, KIZIMI 'KAHVALTIYA GÖTÜRÜYORUM' DİYEREK İSTİSMAR ETTİ"

  Can güvenliğinin kalmadığını dile getiren Fatoş B., yetkililerden yardım istedi. Aile dostu olarak gördükleri şahsın yaptıklarından sonra çok zor günler geçirdiklerini belirten anne Fatoş B., "Süleyman S. aile dostumuzdu. O yüzden evimize rahatlıkla girip çıkabiliyordu. Eşi, kendisi, hepsi bizim aileye giren çıkan kişilerdi.

  Bu kişi meğerse sapıklık peşindeymiş ancak o zamanlar hiç şüphelenmedik. Çocuğu ‘kahvaltıya götürüyorum' deyip, otele götürüp, istismar etmiş. Kızım da çok küçük olduğundan dolayı yaptığı çirkin hareketleri benden saklamış. Kızımın hal ve hareketleri değişince anladık. Şikayetçi olduk.

  Bilişim suçları zaten telefon sinyallerinden olayı çözdü. Kızımın sağlık raporunu aldık. İfadesi pedagog eşliğinde alındı. Olay ortaya çıkınca çok üzüntülü günler geçirdik." dedi.

  Mersin de ceza alan cinsel istismarcı, anneyi tehdit etti #3

  "YAKALANMASI İÇİN ÖLMEM Mİ GEREKİYOR?"

  Kızını istismar eden şüphelinin hala dışarıda olmasından dolayı korku dolu günler geçirdiklerini ve evlerini değiştirmek zorunda kaldıklarını belirten Fatoş B., "Bu kişi hala dışarıda geziyor. Sosyal medya üzerinden kızıma çeşitli cinsel içerikli mesajlar yolluyor. Biz onlar için tekrar savcılığa başvurduk.

  Yakalanması için karar çıktı. Ama hala bizi tehdit etmeye devam ediyor. Evimin önüne kadar gelip odamın fotoğraflarını çekmiş, arabamda iken fotoğrafımı çekmiş. Bana gönderdi tehdit olarak. Bu şahısın oğlu evimin önündeki aracımın yakıt deposuna şeker döküyor, aynaları parçalıyor.

  Artık çok korkuyorum. Ben nereye kadar kaçabilirim, nereye kadar saklanabilirim. Ailemizin hayatını mahvetti. Diken üstünde yaşıyorum, her an beni bulacak, zarar verecek diye. Benim ölmem mi gerecek bu adamın yakalanması için. Artık sesimin duyulmasını istiyorum." diye konuştu.

  Mersin de ceza alan cinsel istismarcı, anneyi tehdit etti #4

  Mersin de ceza alan cinsel istismarcı, anneyi tehdit etti #5

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir