Euro
11.1961
1.05%
Dolar
9.6244
1.31%
Altın
557.92
2.33%
Borsa
1.48
1.68%
Bitcoin
590.133
-0.80%
18ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 18 C

  Şanlıurfa'da yeni evli çiftin altın ve paralarının bulunduğu araç yandı

  İki gün önce evlenen İsmail Polat'ın evinin önünde park halinde bulunan otomobili, bir patlama ile yanarak hurdaya olurken, aracın içindeki takılar da yandı.
  • İHA
  • 14.10.2021 - 07:29
  • Güncelleme : 14.10.2021 - 07:30
  Şanlıurfa'da yeni evli çiftin altın ve paralarının bulunduğu araç yandı

  Şanlıurfa’nın Birecik ilçesinde Pazartesi günü aile içerisinde gerçekleştirilen bir düğünle evlenerek dünya evine giren İsmail Polat, yaklaşık 110 bin lira değerindeki altın ve parasını aracında bıraktı. Eve giden Polat, gece saat 03.00 sıralarında bir patlama sesiyle uyandı.

  ARACI YANARAK HURDAYA DÖNDÜ

  Evden çıkan Polat, park halindeki aracının alevler içerisinde kaldığını gördü. Komşularının yardımıyla yangını söndürmeyi başaramayan İsmail Polat, itfaiye ekiplerine haber verdi. Olay yerine giden itfaiye ekipleri, yangına müdahale ederek söndürdü.

  YANGININ NEDEN ÇIKTIĞI ARAŞTIRILIYOR

  Olay yerine çağrılan polis ekipleri, kundaklama şüphesiyle inceleme yaptı. Yapılan incelemede yangının kesin çıkış nedeniyle ilgili kesin bir sonuç elde edilemedi.

  Şanlıurfa da yeni evli çiftin altın ve paralarının bulunduğu araç yandı #1

  100 BİN LİRALIK ZİYNET EŞYASI DA YANDI

  Yaklaşık 100 bin lira değerinde ziynet eşyası ile bir miktar parasının küle döndüğünü söyleyen İsmail Polat, “Saat 23.00’da misafirlikten geldim. Saat 03.00 - 04.00 sıralarında bir patlama sesiyle uyandım. Dışarı çıktığımda aracımı alevler içerisinde gördüm. O anda ne yapacağımı şaşırdım. Direkt itfaiyeye haber verdim. İtfaiye söndürdükten sonra memur arkadaşlar geldi. Kimse ile bir husumetim yok. Bu aracın bu hale gelme nedenini halen çözemedim. Yaklaşık 100 bin lira değerinde ziynet eşyalarım vardı. Onlar da araçta bulunuyordu. Bir miktar param vardı. İki günlük evliyim. Yetkililerden yardım istiyorum” dedi.

  Şanlıurfa da yeni evli çiftin altın ve paralarının bulunduğu araç yandı #2

  "YAPANLARIN YAKALANMASINI İSTİYORUZ"

  Yapanların yakalanmasını isteyen İsmail Polat’ın kuzeni Yunus Altun, ”Gördüğünüz gibi kuzenim İsmail Polat’ın aracı bu haldedir. Kendisi 2 günlük evlidir. Daha yeni evli bir çift. Gece bir patlama sesi ile uyanıyor. Aracının yandığını görüyor ve itfaiye geliyor. Aracın içerisindeki ziynet eşyaları yandı. Yapanların yakalanmasını istiyoruz” diye konuştu.

  Şanlıurfa da yeni evli çiftin altın ve paralarının bulunduğu araç yandı #3

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir