Petrol
100
-0.02%
Euro
17.5759
0.16%
Dolar
17.202
-0.08%
Altın
964.07
0.14%
Borsa
2408
0.00%
Bitcoin
352.916
2.10%
22ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 22 C

  Tacizcisini televizyon programında görünce polise ihbarda bulundu

  Evlilik vaadiyle insanları dolandıran sahte gelin Melisay Tosun'u evlilik çetesine soktuğu iddiasıyla bir televizyon programına dahil edilen genç, program çıkışı gözaltına alındı.
  • İHA
  • 21.01.2021 - 14:26
  • Güncelleme : 21.01.2021 - 20:45
  Tacizcisini televizyon programında görünce polise ihbarda bulundu

  Antalya Serik'te yaşayan Dilek Köse, katıldığı bir televizyon kanalında 20 yaşındaki kızı Melisay Tosun'un evlilik çetesine katıldığını ve sahte evlilikler yaparak birçok kişiyi dolandırdığını iddia etti.

  Anne Dilek Köse, kızının 16 yaşında evden kaçarak Emirhan A. isimli bir kişinin yanına gittiğini, daha sonra evlilik çetesine karışarak 18 yaşını doldurduğu 2018 yılında Balıkesir, Uşak ve Afyonkarahisar'a gelin gönderildiğini söyledi.

  EVLİLİK ÇETESİ SUÇLAMASIYLA EKRANLARA ÇIKTI

  Jandarmanın araması neticesi kızının çeteye katıldığını öğrendiğini belirten anne, kızını bir türlü bu çetenin elinden kurtaramadığını anlattı. Kızının 23 kişiyi evlilik vaadiyle dolandırdığını, onlardan başlık parası ve ziynet eşyası aldırıp kahvelerine uyku ilacı katarak kaçtığını belirtti.

  Bir sonraki programda bir araya gelen Melisay Tosun, 18 yaşında kaçtığı Emirhan A.'nın zengin olma vaadiyle kendisine bu şekilde dolandırma metodunu anlattığını, başta sadece tek sefer yapacaklarını söylediğini, ilk önce Balıkesir'e gelin gittiğini ancak arkasının kesilmediğini anlattı.

  KENDİSİNİ İSTİSMAR EDEN ŞAHSA TELEVİZYONDA DENK GELDİ

  İddiaları kabul etmeyen Emirhan A. ise dün yayınlanan programda, İstanbul Küçükçekmece Asayiş Büro ekipleri tarafından gözaltına alınınca herkes bir anda şok oldu.

  Emirhan A.'nın, 3 sene önce Yalova'da 9 yaşındaki bir kıza nitelikli cinsel istismar suçlamasıyla gözaltına alındığı belirtildi.

  İddiaya göre, Emirhan A.'nın cinsel istismarda bulunduğu küçük kız, programı izlerken 3 sene önce kendisine cinsel istismarda bulunan Emirhan A.'ya denk geldi ve ailesine haber verdi. Ailesi hemen ihbarda bulundu. İhbar üzerine İstanbul Küçükçekmece Asayiş Büro ekipleri, Emirhan A.'yı yayındayken gözaltına aldı.

  Dün gece saat 23.00 sıralarında Küçükçekmece Asayiş Büro ekipleri tarafından Yalova'ya getirilen Emirhan A. için soruşturma başlatıldı.

  Tacizcisini televizyon programında görünce polise ihbarda bulundu VİDEO

  Tacizcisini televizyon programında görünce polise ihbarda bulundu #1

  Tacizcisini televizyon programında görünce polise ihbarda bulundu #2

  Tacizcisini televizyon programında görünce polise ihbarda bulundu #3

  Tacizcisini televizyon programında görünce polise ihbarda bulundu #4

  Tacizcisini televizyon programında görünce polise ihbarda bulundu #5


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir