Euro
10.2957
-0.37%
Dolar
8.6205
-0.34%
Altın
494.04
-0.15%
Borsa
1.417
0.49%
Bitcoin
294.500
5.82%
27ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 27 C

  Tekirdağ'da işletmeler kapılarını açtı

  Uzun zamandır kapalı olan işletmeler, normalleşme adımlarıyla birlikte müşterilerine kavuştu.
  • DHA
  • 01.06.2021 - 16:26
  • Güncelleme : 01.06.2021 - 17:04
  Tekirdağ'da işletmeler kapılarını açtı

  Türkiye genelinde işletmeler hazırlıklarını yaparak, kapılarını müşterler için açtı. Normalleşme adımlarıyla birlikte, vatandaşlar mekanlara giderek, yakınlarıyla görüşme fırsatı buldu.

  Tekirdağ'da kafe ve restoranların aralarında bulunduğu işletmeler, belirlenen kurallara uygun şekilde hizmete yeniden başladı.

  "UMUTLA BUGÜNÜ BEKLEDİK"

  Kafe, restoran işletmecisi Sinan Gürel, "Ayladır ayrı kaldığımız müşterilerimize nihayet kavuşabildik. Bu sürede kendi iç sorunlarımızı hallettik.

  Altyapımız ile uğraştık. Eksikliklerimiz gidermeye çalıştık. Umudumuzu kaybetmeden bekledik. Nihayet beklenen gün geldi.

  Sabah itibariyle müşterilimizi ağırlamaya başladık. Mutluyuz, daha iyi bir hizmet vermek adına kendimizi değerlendirme vakti bulduk.

  İnşallah her şey çok daha güzel olacak. İleriki günlerde bunu hep birlikte yaşayacağız." dedi.

  Tekirdağ'da işletmeler kapılarını açtı VİDEO

  Tekirdağ da işletmeler kapılarını açtı #1

  "SIKINTILI SÜREÇLER YAŞADIK"

  İşletmede garsonluk yapan Melihcan Durgun, "Uzun zamandır kapanma sürecindeydik. Bütün personel arkadaşlar olarak sıkıntılı süreçlerden geçtik. Ama şu anda kafelerimiz açıldı.

  Bu durumdan çok mutluyuz. İnşallah bir daha böyle sıkıntılar yaşamayız. Hem Türkiye halkı olarak hem de Tekirdağ olarak inşallah bir daha böyle sorunlar yaşamayız." dedi.

  Tekirdağ da işletmeler kapılarını açtı #2

  "ÇOK MUTLUYUZ"

  Garson  Aydın Türkmen ise "Devletimizin aldığı kararlardan dolayı uzun zamandır kapalıydık. Manevi, maddi sorunlarımızda bu sayede bitmiş oldu. Çok mutluyuz herkesi bekleriz." dedi.

  Tekirdağ da işletmeler kapılarını açtı #3

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir