taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.8578
6.5328
1484.1
97324
279.491
48054.59

ABD'li şarkıcı Batman'ı sevdi

ABD'li şarkıcı Della Miles, Batman'ın kültürel ve tarihi mekanlarından çok etkilendiğini açıkladı.

Haber Merkezi | 12.02.2019 - 08:56..
Whatsapp ile paylaş

Bir dönem Michael Jackson ve Whitney Houston'ın vokalistliğini yapan ABD'li şarkıcı Della Miles, Batman'da verdiği konser sonrasında önemli açıklamalarda bulundu.

ABD'li şarkıcı Batman'ı sevdi

"KENDİMİ EVİMDE HİSSETTİM"

Türkçe şarkılar da söyleyen Miles, "Batman'ın tarihi ve kültürel atmosferinden çok etkilendim. Küçük bir şehir turu yaptım; İnsanlar öyle sıcakkanlı ve misafirperver ki; kendimi evimde hissettim." dedi.

"BATMAN'IN SİYAH İNCİSİ BENİM"

Ayrıca Miles, "Bir dükkanda, beni siyah inciye benzeterek yöresel kahvelerinden ikram ettiler. Ben de artık kendimi 'Batman'ın Siyah İncisi' olarak nitelendirebilirim. Bu ülkeyi, insanlarını ve ezgilerini çok seviyorum. Gözlerinizdeki samimiyet beni her gün biraz daha yaklaştırıyor sizlere. Yavaş yavaş sizlerden biri oluyorum." diye konuştu.

ABD'li şarkıcı Batman'ı sevdi

"BİZE ANLATILAN TÜRKİYE FARKLI"

Son olarak Miles, "Yurt dışında bize anlatılan Türkiye ile buradaki Türkiye arasında inanılmaz büyük farklar var. Bu ülkeye her gelişimde bu farkları bir kez daha görebiliyorum. İmkan verilirse Türkiye'nin doğru tanıtımı için elimden geleni yaparım. Sizin için her gece Allah'a dua ediyorum. Sizi çok seviyorum." ifadelerini kullandı.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir