Kurban Bayramı mesajları 2024: En güzel resimli, dualı ve anlamlı bayram mesajları
ensonhaber.com

İslam aleminin en özel günlerinden biri olan Kurban Bayramı, bu yıl 16 Haziran 2024 Pazar günü kutlanacak.

Ailelerin, akrabaların ve dostların bir araya gelip mutluluğu paylaştığı bu mübarek günde, sevdiklerinize gönderebileceğiniz en güzel ve anlamlı mesajlarıyla onların yüzünü güldürün.

Bayram sevincini paylaşmak ve birlik beraberlik içinde bu özel günü kutlamak için en güzel dileklerinizi ve dualarınızı iletin.

İşte, sevdiklerinize gönderebileceğiniz en içten Kurban Bayramı mesajları...

Kurban Bayramı mesajları 2024

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Bayramınız kutlu olsun! Kurban Bayramı'nın güzellikleri ve bereketi hayatınıza dolsun. Her şey gönlünüzce olsun.

Kurban Bayramı'nda sevgi, huzur ve mutluluk sizinle olsun. Bayramınız mübarek olsun, sevdiklerinizle birlikte nice güzel bayramlara.

Bu bayramda gönlünüz dertlerinden arınmış, tüm gözyaşlarınız dinmiş olsun. Yüzünüz de hep gülümseme, kalbiniz huzurla dolsun. Kurban Bayramı’nız kutlu olsun.

Hayat nefes aldığımız kadardır, gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır, bu güzel günde birlikte yaşamanın ümidi ile Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Kalpten kalbe sapasağlam köprülerle, temiz dua ve dileklerle tüm Müslüman âleminin Kurban Bayramı kutlu olsun.

Bizi yaratan Allah’a şükürler olsun. Bütün müslümanlara hayırlı olsun. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Adaletin terazisi, varlığın yaratıcısı, merhametin tek göstergesi olan Yüce Yaratan Allah(c.c.), hayırlı dualarda bulunan müminlerinin dualarını kabul eder. Bu Kurban bayramında dualarımız Yüce Allah’a. Mübarek Kurban Bayramınız hayırlara vesile olur inşallah.

Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, Kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, bayramınız kutlu olsun.