Euro
10.3257
0.07%
Dolar
8.8173
0%
Altın
495.78
-0.08%
Borsa
1.392
0.51%
Bitcoin
382.036
-1.21%
18ºC
İstanbul
Açık 18 C

  ABD'de 3 kişi büyü seansında öldürüldü

  ABD'nin Florida eyaletinde cuma günü ölü bulunan 3 kişinin "büyü seansı" sırasında öldürüldüğü belirtildi.
  • AA
  • 05.08.2015 - 23:35
  ABD'de 3 kişi büyü seansında öldürüldü

  abd

  Amerikan medyasında çıkan haberlere göre, Pensacola şehrindeki evlerinde ölü bulunan Voncile Smith (77) ve iki oğlu John Smith (49) ve Richard Smith'in (47) ölümüne ilişkin polis soruşturmasının "okültizm" ile ilgili bulgulara ulaştığı bildirildi.

  BÜYÜ SEANSIYLA ALAKALI BİR CİNAYET

  Düzenlediği basın toplantısında, "İlk araştırmamız bizi olayın büyü seansıyla alakalı bir cinayet olduğu sonucuna götürdü" ifadelerini kullanan Polis şefi David Morgan, sözlerine şöyle devam etti:

  "Cinayet metodu, cesetlerin pozisyonu ve tespit ettiğimiz şüpheli bir şahsa yönelik soruşturmamızdan çıkan sonuç, olayın büyücülük ritüellerini içeren bir din veya inanışla bağlantısı olduğunu gösteriyor"

  MAVİ AY SIRASINDA DÜZENLENMESİNE DİKKAT ÇEKTİ

  Kurbanların dördüncü bir şahıs tarafından boğazları yarılarak ve çatallı çekiç benzeri bir aletle defalarca vurularak öldürüldüğünü belirten Morgan, büyü seansının 3 yılda bir yaşanan ve "Mavi Ay" olarak tanımlanan gök olayı sırasında düzenlenmesine dikkat çekti.

  "KOMŞULAR AİLEYLE HİÇBİR ZAMAN GÖRÜŞMEDİKLERİNİ SÖYLEDİ"

  "Olayın unsurları en iyimser ifadeyle tuhaf görünüyor" diyen Morgan, "İçe kapanık bir aile söz konusu. Civarda araştırmalar yaptık ve yıllardır o bölgede yaşayan insanlarla görüştük. Komşular aileyle hiçbir zaman görüşmediklerini söyledi" diye konuştu. Kurbanlardan Richard Smith'in Ulusal Güvenlik Bakanlığı'na bağlı Pensacola Deniz Hava Üssü'nde çalıştığı belirtildi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir