Euro
15.5362
0.18%
Dolar
13.7186
0.4%
Altın
786.38
0.93%
Borsa
1.91
1.61%
Bitcoin
720.000
-6.90%
10ºC
İstanbul
Çok bulutlu 10 C

  ABD'de fasulye konservesinde yılan kafası çıktı

  ABD'nin Utah eyaletinde yaşayan bir kadının marketten aldığı fasulye kutusunun içinden kesilmiş siyah bir yılan kafası çıktı.
  • Ajanslar
  • 22.02.2016 - 09:41
  ABD'de fasulye konservesinde yılan kafası çıktı

  ABD de fasulye konservesinde yılan kafası çıktı #1

  ABD'nin Utah eyaletinde yaşayan bir kadın, bir kilisenin gençlik grubu için yemek yapmak için marketten kutu içinde hazır yeşil fasulye aldı. Eve gidip marketten aldığı fasulye kutusunu açan kadın şoke oldu.

  KESİLMİŞ YILAN KAFASI ÇIKTI

  Kutunun içinde kesilmiş siyah bir yılan kafası çıktı. Tory Walker isimli kadın, kutuyu ilk boşalttığında yılan kafasının önce yanmış fasulye olduğunu düşündüğünü ama bir kaşık ile kaldırıp iyice baktığı şeyin yılan kafası olduğunu anladığını söyledi.

  Kutudan çıkan yılan kafasını görünce haykırıp yılan kafasını yere düşürdüğünü söyleyen kadın, daha sonra çektiği resmi fasulyenin üretici şirketine gönderdiğini söyledi.

  ABD de fasulye konservesinde yılan kafası çıktı #2

  İRETİCİ FİRMA KONSERVELERİ TOPLADI

  Üretici firma olay üzerine yeşil fasulye nakliyatını durdurup market raflarında bulunan fasulye kutularını toplattı. Şirket yetkilisi bu ürünün toptan satışının şu an durdurulduğunu ve bu tür olaylarda hatanın nerede olduğunu anlayana kadar ürünün sevkıyatını durdurduğunu söyledi.

  PARASINI GERİ ALDI

  Walker marketten aldığı yaklaşık 30 fasulye kutusunun paralarını tam olarak aldı ama tüm gün ve gece boyunca iştahını kaybettiğinden dolayı hiç bir şey yemediğini söyledi.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir