Dolar
6.8596
-0.0174%
Euro
7.7829
0.099%
Altın
1810.11
0.0491%
Borsa
118712.51
-0.5248%
G. Altın
399.304
0.0982%
Bitcoin
64879.75
0.7443%
21ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 21 C
  Azeri Vali belediye başkanını rezil etti - Video

  Azeri Vali belediye başkanını rezil etti - Video

  Kardeş ülke Azerbaycan, Kusar Valisi'nden belediye başkanını rezil etti.
  • 29.06.2013 - 14:37
  Azeri Vali belediye başkanını rezil etti - Video

  Azeri Vali belediye başkanını rezil etti - Video #1

  Azerbaycan'da Kusar Valisi Şair Alhasov, Hil Belediye Başkanı'nı rüşvet aldığı ve verdiği sözleri tutmadığı gerekçesiyle halkın önünde rezil etti.

  VALİ BAŞKANI KÜRSÜYE ÇAĞIRDI

  Vali Alhasov, bölgedeki Hil köyü sakinlerini kabul ederek dertlerini dinledi. Görüşmede, köyün mevcut sorunları ve bu alanda yapılacak çalışmalar ele alındı. Vali Alhasov daha sonra Hil Belediye Başkanı'nı mevcut sorunlarla ilgili konuşması için kürsüye davet etti. Kürsüye gelen belediye başkanı konuşması sırasında valiye sık sık bakarak köye yeni yol yapıldığını söyledi.

  "KÜRSÜYE ÇAĞIRDIM Kİ UTANSIN"

  Belediye başkanının sözünü keserek halka yeni yol yapılıp yapılmadığını soran Vali Alhasov, köy sakinlerinin "Hayır" cevabını vermesi üzerine belediye başkanına hakaret dolu sözler söyledi. Alhasov'un, "Bunu bugün kürsüye çıkardım ki biraz utansın. Ondan 5 manat, bundan 5 manat rüşvet aldı ve başı büyüdü, kulakları da 1 metre oldu" şeklindeki sözleri halk arasında gülüşmelere sebep oldu.

  Azeri vali belediye başkanını rezil etti

  "HALK İÇİN BiR ŞEY YAP"

  Konuşmasına devam eden Vali Alhasov, "Böyle biri olmamak için insan korkmalı ki hiçbir yeri bunun gibi şişmesin normal bir insan olsun. Eğer ben sizin için bir şeyler yapmadan gitsem kendime yakıştıramam. Zaten bugünkü devletimizin kanunları buna izin vermez. Göreve gelen insan makamının değerini bilmelidir. Yanımdaki insanlar artık benimle çalışmak istemiyor çünkü onları hakkıyla çalışmaları için mecbur ediyorum. Halkın karşısında cevap vermekten güzel yargılama mı var! Git cami yaptır, yeter ki halk için bir şey yap" diye konuştu.

  Bu konuşmanın üzerine belediye başkanı kürsüyü terk etmek zorunda kaldı.

  Görüş Bildir