Euro
9.7577
0.19%
Dolar
8.0983
0.12%
Altın
460.76
0.05%
Borsa
1.377
0%
Bitcoin
448.122
-4.15%
11ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 11 C

  Çinli adam kaza geçirince 17 sevgilisi olduğu ortaya çıktı

  Yuan soyadlı Çinlinin geçirdiği trafik kazası, adamın aynı anda birçok kadınla ilişki yaşadığını ortaya çıkardı.
  • 07.04.2015 - 09:04
  Çinli adam kaza geçirince 17 sevgilisi olduğu ortaya çıktı

  Çinli adam kaza geçirince 17 sevgilisi olduğu ortaya çıktı #1

  Sevgililerini aylardır aynı anda "idare eden" Yuan, doktorların bilgi vermek üzere adamın telefonunda kayıtlı numaraları aramasıyla yakalandı. Yuan'ın durumu hakkında bilgi almak isteyen 17 sevgilisi hastaneye gitti.

  "KADINLARI GÖRÜNCE GÖZYAŞLARIM KESİLDİ"

  South China Morning Post'un haberine göre, Hunan eyaletinde yaşayan Yuan'ın sevgililerinden birinin, kendisinden çocuğu var. Yuan'la bir buçuk yıldır birlikte olduğunu söyleyen Xiao Li adlı bir kadın ise, hastaneden haberi aldığında çok korktuğunu belirtti ancak "Art arda onu görmeye birçok güzel kadın gelmeye başladı. Gözyaşlarım da o zaman kesildi" dedi.

  ORTAK FACEBOOK HESABI AÇTILAR

  Xiao Li, diğer sevgililerinin Yuan'a maddi destek verdiğini, biriyle yaklaşık 9 yıldır ilişkisinin olduğunu bildiğini söyledi. Kadınlardan biri ise Yuan'la yakın zamanda evlenmeyi planlamış olduklarını belirtti.

  'Yuan mağduru' kadınlar, adamın kendilerinden neler saklamış olduğunu ortaya çıkarmak için açtıkları Facebook grubunda, birbirileriyle paylaşımlarda bulunuyor.

  Çinli adam kaza geçirince 17 sevgilisi olduğu ortaya çıktı #2

  KİMİ ELEŞTİRDİ KİMİ HAYRANLIK DUYDU

  Olay, Çin'de sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı. Yapılan binlerce yorum arasında Yuan'ı eleştirenler olduğu gibi, "aynı anda birçok kadını idare edebildiği" için Yuan'a hayranlık duyanlar da vardı. Bazıları ise, durumu farkedememiş oldukları için kadınları suçladı.

  POLİS SORUŞTURMA BAŞLATTI

  BBC Türkçe'nin haberine göre; polis de 24 Mart'tan bu yana hastanede bulunan Yuan hakkında yolsuzluk şüphesiyle soruşturma başlattı.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir