Euro
10.0268
0.22%
Dolar
8.234
-0.43%
Altın
484.93
0.49%
Borsa
1.441
0.95%
Bitcoin
477.840
2.69%
19ºC
İstanbul
Bulutlu ve güneşli 19 C

  Ekvadorlu kraliçe liposuction ameliyatında öldü

  Ekvador'un Duran kentinde düzenlenen yerel güzellik yarışmasında birinci olan Catherine Canto, ödül olarak kazandığı liposuction sırasında hayatını kaybetti.
  • 14.01.2015 - 09:04
  Ekvadorlu kraliçe liposuction ameliyatında öldü

  ekvador

  Ekvador’un Duran kentinde düzenlenen yerel güzellik yarışmasında birinci olan tıp fakültesi öğrencisi Catherine Canto (19), Geçen yıl ekim ayında gerçekleşen yarışmada bir dizi bedava estetik operasyonun yanı sıra otomobil ve tablet bilgisayar kazandı.

  HAYATINI KAYBETTİ

  Operasyonı kabul etmeyen ancak sonunda operasyonu gerçekleştirecek olan cerrahın baskılarına dayanamayarak bıçak altına yatmayı kabul eden Canto, operasyon sırasında hayatını kaybetti.

  CATHERİNE CANTO -  GALERİ

  Ekvadorlu kraliçe liposuction ameliyatında öldü #2

  "CERRAH BASKI YAPTI"

  Canto’nun 24 yaşındaki ağabeyi Daniel Zavala, konuyla ilgili Ekvador basınına yaptığı açıklamada "Cerrah onu sürekli arayıp ameliyat olmaya ikna etmeye çalıştı ama o hep hayır dedi. Hatta bedava ameliyat hakkını başka bir kıza devretmek istiyordu. Ancak sonunda sadece doktorun baskılarından kurtulabilmek için operasyon geçirmeyi kabul etti" dedi.

  DOKTORLAR ÜLKEYİ TERK EDEBİLİR

  Ailenin avukatı Carlos Reyes Izquierdo, genç kadının ölüm nedeninin yapılacak otopsiden sonra kesinleştirileceğini söyledi ve operasyonu gerçekleştiren doktorların ülkeyi terk edeceklerinden endişe duyulduğu için tutuklandığını açıkladı.

  Ekvadorlu kraliçe liposuction ameliyatında öldü #3

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir