Euro
15.639
0.57%
Dolar
13.8072
0.88%
Altın
788.6
0.48%
Borsa
2.04
1.78%
Bitcoin
692.886
-0.09%
14ºC
İstanbul
Güneşli 14 C

  Emma Watson'a çıplak fotoğraf tehditi

  Harry Potter filmindeki rolüyle tanınan ünlü oyuncu Emma Watson, BM'de yaptığı konuşma sebebiyle 4chan sitesi tarafından çıplak fotoğrafları yayınlanmakla tehdit edildi.
  • 23.09.2014 - 14:51
  Emma Watson'a çıplak fotoğraf tehditi

  Emma Watson a çıplak fotoğraf tehditi #1

  BM Küresel İyi Niyet Elçisi seçilen ve cinsiyet eşitliği alanında görev yapan Emma Watson, hafta sonu kadın erkek eşitliği hakkında etkileyici bir konuşma yaptı.

  CİNSİYET AYRIMCILIĞINA KARŞI KAMPANYA

  BM Kadın biriminin başlattığı ve dünyada cinsel ayırımcılığa karşı olan 1 milyar erkeğin katılımını amaçlayan Cinsiyet Eşitliği İçin Dayanışma Girişimi (heforshe) tanıtımında konuşan Watson, dünyada cinsiyet ayrımcılığının, kadınların sorunu olduğu kadar erkeklerin de sorunu olduğunu vurguladı.

  O KONUŞMA BAŞINA BELA OLDU

  Salondaki herkes tarafından alkışlanan bu konuşma Emma Watson'ın başına bela oldu. Ünlülerin çıplak fotoğraflarını internete sızdırmakla ünlenen 4chan sitesinden bir kullanıcı konuşmasından dolayı Watson'ı tehdit etti. Birkaç gün içinde Emma Watson'ın çıplak fotoğraflarını yayınlayacağını söyleyen kişi www.emmayouarenext.com adlı bir site açarak geri sayım başlattı.

  BÜLENT ARINÇ'A TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

  Ünlü oyuncu Emma Watson, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın, "Kadınlar iffetli olacak, herkesin içinde kahkahalar atmayacak" sözlerine sosyal medya hesabından tepki göstermişti. Watson kahkaha atarken çekilen bir fotoğrafını paylaşarak #direnkahkaha notu düşmüştü.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir