Petrol
111.58
2.34%
Euro
17.463
-0.37%
Dolar
16.7563
0.35%
Altın
971.52
0.16%
Borsa
2444
0.00%
Bitcoin
327.466
1.41%
29ºC
İstanbul
Güneşli 29 C

  Hindistanlı oyuncu kısa etek giydiği için tokat yedi

  Hindistan'da sinema yıldızı ve model Gauhar Khan, bir televizyon programında kısa kıyafetleri nedeniyle izleyicilerden birinin saldırısına uğradı.
  • 01.12.2014 - 17:19
  Hindistanlı oyuncu kısa etek giydiği için tokat yedi

  hindistan

  Raw Star isimli televizyon programının Mumbai'de yapılan çekimleri sırasında Hindistanlı oyuncu Gauhar Khan, kısa ve dar kıyafetler giydiği için bir izleyiciden tokat yedi.

  "MÜSLÜMAN KADIN BÖYLE GİYİNEMEZ" DEDİ

  Stüdyodaki güvenlik görevlileri saldırganı etkisiz hale getirip polise teslim etti. Polis, bugün mahkemeye çıkması beklenen saldırganın "Müslüman bir kadının böyle kıyafetler giymemesi lazım" dediğini aktardı.

  Hindistanlı oyuncu kısa etek giydiği için tokat yedi #2

  Hindustan Times gazetesi ise bir polis yetkilisine dayandırarak verdiği haberinde stüdyodaki izleyicilerden biri olan saldırganın Khan'a laf attığını ve Khan'ın da tepki gösterdiğini, tartışmanın büyüdüğünü ve olayın çirkinleşerek saldırganın Khan'a tokat attığını bildirdi. Stüdyodaki bir kişi tarafından çekildiği düşünülen görüntü ise sosyal medyada paylaşıldı. Saldırının hemen ardından çekildiği anlaşılan görüntülerde, Khan'ın büyük bir şaşkınlık içinde yanağını tuttuğu görülüyor ve saldırganın hala bağırmakta olduğu dikkat çekiyor.

  Hindistanlı oyuncu kısa etek giydiği için tokat yedi İZLE

  BİG BOSS'DA BİRİNCİ OLMUŞTU

  Gauhar Khan şimdiye kadar beş Bollywood filminde yer aldı. Geçtiğimiz yıl ise Türkiye'ye "Biri Bizi Gözetliyor" adıyla bilinen "Big Brother" yarışmasının Hindistan versiyonu olan "Big Boss" isimli yarışmaya katılmış ve birinci olmuştu.

  Hindistanlı oyuncu kısa etek giydiği için tokat yedi #3


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir