Petrol
85.56
-1.86%
Euro
18.1363
-0.12%
Dolar
18.5017
-0.02%
Altın
987.97
0.00%
Borsa
3180
0.00%
Bitcoin
361.112
-1.06%
20ºC
İstanbul
Güneşli 20 C

  Joe Biden'in oğlu kokain yüzünden ordudan atıldı

  ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden'ın oğlu Hunter Biden'ın, uyuşturucu kullandığı gerekçesiyle Amerikan Deniz Kuvvetleri yedekler biriminden atıldığı ortaya çıktı.
  • 18.10.2014 - 09:10
  Joe Biden'in oğlu kokain yüzünden ordudan atıldı

  joe-biden

  Amerikan medyasında yer alan haberlere göre, ABD Deniz Kuvvetleri yedekler biriminde görevli olan Hunter Biden'in üzerinde, 2013 yılı sonlarına doğru yapılan testlerde, kokain kullandığının belirlendiği ve bu yıl Şubat ayı içinde Deniz Kuvvetleri ile ilişiğinin kesildiği belirtildi.

  ''ÇOK UTANIYORUM''

  Kokain kullandığı ortaya çıkan ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden'ın oğlu 44 yaşındaki Hunter Biden, olayın ardından bir açıklama yayımladı. Pişman olduğunu ifade eden Biden, “Donanmadan atılmama yol açan davranışlarımdan çok pişmanlık duyuyorum ve utanıyorum. Donanmanın kararına saygı duyuyorum. Ailemin sevgisi ve desteğiyle önüme bakıyorum” dedi.

  BUGÜNE KADAR AÇIKLANMAMIŞ OLMASININ NEDENİ GİZLİLİK YASALARI

  Donanma sözcüsü Ryan Perry, Biden’ın donanmadan Şubat ayında atıldığını doğrularken, olayın bugüne kadar açıklanmamış olmasının nedeninin gizlilik yasaları olduğunu belirtti.

  ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden'in en küçük oğlu olan Hunter Biden'ın adı, Ukrayna’da petrol ve doğalgaz üretimi yapan Burisma holdingin yönetim kurulu üyeliğine atanmasıyla da gündeme gelmişti.

  KIZI DA KOKAİN İÇERKEN GÖRÜNTÜLENMİŞTİ

  Geçtiğimiz yıllarda, Joe Biden'ın kızı Ashley Biden da kokain içerken kameralara yakalanmış, Amerikan medyası kokaini Ashley Biden'a getiren ve kameraya çeken kişinin, bu videoyu medyaya pazarlama girişimlerine yüz vermemişti.


  Görüş Bildir