Euro
15.5737
-0.04%
Dolar
13.8066
0.07%
Altın
789.47
0.37%
Borsa
1.927
0.89%
Bitcoin
697.387
-3.38%
13ºC
İstanbul
Bulutlu 13 C
  Kraliçe Elizabeth'ten 'sağlıklıyım' mesajı

  Kraliçe Elizabeth'ten 'sağlıklıyım' mesajı

  Buckingham Sarayı, Kraliçe Elizabeth ile Başbakan Boris Johnson arasındaki telefon görüşmesine ilişkin fotoğrafları yayınladı.
  • DHA
  • 26.03.2020 - 10:37
  • Güncelleme : 26.03.2020 - 10:37

  İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth'in oğlu ve tahtın varisi Galler Prensi Charles'ın, koronavirüs testi pozitif çıktı.

  İngiliz basınına göre doktorlar, Prens Charles’in, annesini gördükten bir gün sonra 13 Mart’ta, virüsün bulaştırıcı hale geldiğini belirtti.

  OĞLUNDA KORONA ÇIKTI

  Prens Charles ve eşinin, İskoçya'nın Balmoral kentindeki konutlarında kendilerini tecrit altında tuttukları ifade edildi.

  Buckingham Sarayı, Kraliçe II. Elizabeth'in, oğluyla en son 12 Mart tarihinde görüştüğünü açıkladı. Gözler, Kraliçe'nin sağlık durumuna çevrildi.

  Kraliçe Elizabeth ten sağlıklıyım mesajı #1

  ELIZABETH, KALEYE SIĞINDI

  Buckingham Sarayı sözcüsü, Prens Charles’ın koronavirüs testinin pozitif çıkması sonrası, Kraliçe’nin durumunun iyi olduğunu açıkladı. Kraliçe, sosyal mesafeyi korumak için geçtiğimiz hafta saraydan ayrılıp Windsor Kalesi’ne taşındı.

  Kraliçe Elizabeth ten sağlıklıyım mesajı #2

  PRENS CHARLES, HARRY İLE DE GÖRÜŞTÜ

  Öte yandan Prens Charles, oğlu Harry ve eşi Meghan Markle ile en son 9 Mart tarihinde görüşmüştü. Prens’in 98 yaşındaki babası Prens Philip ise halen var olan sağlık sorunları yüzünden sık sık hastanede tedavi görüyor.

  Prens Charles’ın, annesi Kraliçe II. Elizabeth’i son gördüğünde Edinburgh Dükü olan babası Philip'in yanlarında olmadığı da ifade edildi.

  "İYİYİM" MESAJI

  Kamuoyunda Kraliçe’nin sağlık durumuyla ilgili endişeler arttı. Kraliyet Ailesi, bu endişeleri gidermek için II. Elizabeth'in, Başbakan Boris Johnson ile yaptığı telefon görüşmesine ait fotoğrafları yayınladı, halka Kraliçe’nin sağlığının iyi olduğu mesajı verildi.

  Kraliçe Elizabeth ten sağlıklıyım mesajı #3

  CAMILLA'NIN TESTİ NEGATİF

  Prens Charles ve eşi Camilla’nın resmi olarak temsil edildiği Clarence House sözcüsü ise Prens’in hastalığını hafif belirtilerle geçirdiğini ve şu anda İskoçya’daki Birkhall’de kendini karantinaya aldığını açıkladı. 72 yaşındaki Camilla’nın ise koronavirüs testi negatif çıktı.

  Kraliçe Elizabeth ten sağlıklıyım mesajı #4

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir