Euro
10.7467
0.69%
Dolar
9.2611
0.91%
Altın
526.09
-0.78%
Borsa
1.41
-0.16%
Bitcoin
568.650
8.14%
16ºC
İstanbul
Hafif yağmur 16 C

  Kraliyet ailesini sarsan seks skandalında yeni gelişme

  İngiliz Kraliyet ailesi üyesi Prens Andrew’un adının karıştığı reşit olmayan kızla cinsel ilişki skandalı büyüyor.
  • 04.01.2015 - 13:31
  Kraliyet ailesini sarsan seks skandalında yeni gelişme

  Kraliyet ailesini sarsan seks skandalında yeni gelişme #1

  İngiltere Kraliçesi 2’nci Elizabeth’in oğullarından, tahtın beş numaralı varisi York Dükü Prens Andrew ile ABD’nin önde gelen finansçılarından Jeffrey Epstein’ın karıştığı “küçük yaşta seks kölesi” skandalı büyüyor. İngiliz Daily Mail gazetesi, “Jane Doe #3” kod adıyla bilinen Amerikalı kadının ismini Virginia Roberts olarak açıkladı.

  Kraliyet ailesini sarsan seks skandalında yeni gelişme #2

  30 Aralık’ta ABD’nin Florida eyaletinde davayı açan Roberts, avukatları aracılığıyla İngiliz Guardian gazetesine yaptığı açıklamada, “Bana karşı bu tip saldırıların sebebi cinsel istismar kurbanlarının genelde sessiz kalması ve benim de uzun süre böyle yapmış olmamdır. Bu trend değişmeli. Tekrar sessizliğe gömülmeye zorlanmayacağım” dedi.

  Kraliyet ailesini sarsan seks skandalında yeni gelişme #3Prince Andrew ile Jeffrey Epstein'ın 2011'de çekilmiş bir fotoğrafı

  Roberts, “Jane Doe #4” olarak bilinen bir başka kadınla birlikte dava açmıştı. Bu kadının gerçek adı açıklanmadı.

  LOBİ İDDİASI

  Şu anda 30 yaşında olan kadının avukatları ayrıca Prens Andrew ile eski Harvard Hukuk Profesörü Alan Deshowitz’in ABD’deki bağlantılarını kullanarak pedofili ile suçlanan Epstein’e yardım etmeye çalıştıklarını da ileri sürdü. Virginia Roberts, İngiliz sosyete çevrelerinin ünlü siması Ghislaine Maxwell’ın kendisini ve diğer 18 yaşından küçük kızları cinsel ilişki amaçlı pazarladığını da iddia etti. Ghislaine Maxwell, 1991’de ölen ünlü İngiliz medya devi Robert Maxwell’ın kızı olarak biliniyor. Roberts’ın iddiasına Maxwell sert tepki gösterdi. Kadının sözcüsü, Maxwell’ın Epstein ile bu şahsın iddia ettiği tarihten çok sonra iş ilişkisine girdiğini belirtti. Epstein daha önce reşit olmayan kızlarla ilişkiden 18 ay hapse çarptırılmıştı.

  Kraliyet ailesini sarsan seks skandalında yeni gelişme #4Prens Andrew ve 17 yaşındaki Virginia Roberts 2001’de çekilen bir fotoğrafta.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir