Euro
15.3278
0.55%
Dolar
13.4874
0.46%
Altın
798.1900
0.30%
Borsa
2,043.85
0.09%
Bitcoin
568.195
-0.40%
5ºC
İstanbul
Çok bulutlu 5 C

  Küçük Castro Komünist Partisi'ni kızdırdı

  Küba devriminin efsanevi lideri Fidel Castro'nun küçük oğlu Antonio Castro Soto Del Valle'nin Bodrum tatili Komünist Partisi'ni kızdırdı.
  • DHA
  • 27.06.2015 - 18:14
  Küçük Castro Komünist Partisi'ni kızdırdı

  castro

  Yunanistan'dan 50 metrelik özel bir yat ile Bodrum'a gelerek kentin en pahalı otellerinden birine yerleşen ve burada kendisi ve ailesi için 5 suit tutan Antonio Castro Küba'da en fazla konuşulan konuların başında geldi.

  "YEĞENİNE SAHİP ÇIK" ÇAĞRISI

  ABD'nin geçtiğimiz günlerde Küba'ya uyguladığı ambargonun kaldırılmasının en fazla komünist Fidel Castro ailesine yaradığını savunan muhalif gazeteler Devlet Başkanı Raul Castro'ya "Yeğenine sahip çık" çağrısı yaptılar.

  ÜLKEDE TELEVİZYON YASAKLANDI

  Antonio Castro'nun korumalarının bazı gazetecileri tartaklaması ise ülke televizyonlarında yasaklandı ancak ABD'de yaşayan Kübalılar tarafından hem izlendi hem de yorumlar yapıldı. Raul Castro ailesinin ülkeyi yıllarca komünist rejimle kandırdığını savunan muhalefet kapitalist yaşamın en güzel örneğini küçük Fidel'in lüks yaşantısının gösterdiğini iddia ettiler.

  CASTRO'NUN DİĞER OĞLU DA PARİS HİLTON'U ÖZEL OLARAK DAVET ETMİŞTİ

  Fidel Castro'nun diğer bir oğlu olan Fidel Castro Díaz-Balart'da geçtiğimiz Mart ayında Küba 'da düzenlenen bir festivale Paris Hilton'u özel olarak davet etmiş ve onunla güzel vakit geçirdiğini açıklamıştı.


  Görüş Bildir