Petrol
111.45
0.30%
Euro
17.5414
0.41%
Dolar
16.3747
0.06%
Altın
971.13
-0.37%
Borsa
2418
-1.78%
Bitcoin
489.534
0.86%
17ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 17 C
  Madonna: Obama seçilirse komple soyunacağım

  Madonna: Obama seçilirse komple soyunacağım

  Ünlü pop yıldızı Madonna, hayranlarından ABD Başkanı Barack Obama için oy istedi.
  • 26.09.2012 - 13:05

  Madonna: Obama seçilirse komple soyunacağım #1

  Dünyaca ünlü pop yıldızı Madonna, dün akşam ABD'nin başkenti Washington'da verdiği konserde hayranlarından Obama'ya oy vermesini istedi.

   

  "BEYAZ SARAY'DAKİ MÜSLÜMAN"

  Konserin ilerleyen saatlerinde şarkılarına ara veren Madonna, mikrofonu eline alarak "Beyaz Saray'da siyah kökenli Müslüman bir başkanımız var. Kendisi eşcinsel hakları için de savaşıyor. Bu muhteşem bir şey değil mi? Bu ülkede hala umut var demek" diyerek hayranlarına Obama'ya oy verme çağrısında bulundu.

  "OBAMA KAZANIRSA HEPSİNİ ÇIKARACAĞIM"

  Madonna daha sonra tişörtünü çıkararak, sırtındaki "OBAMA" yazısını hayranlarına gösterdi. Hayranlarına seslenen Madonna, "Obama bir kez daha seçilirse, üstümdekileri tamamen çıkaracağım" diyerek de espri yaptı.

  Madonna'nın sırtındaki "OBAMA" yazısı hayranlarının ilgisini çekti.

  "MÜSLÜMAN OLSA NE FARK EDER"

  Madonna'nın bu sözleri bir izleyici tarafından YouTube'a yüklendi. Videonun internette yayılmasıyla Madonna, sahnede Obama'nın diniyle ilgili espri yaptığını, ABD Başkanı'nın Müslüman olmadığını bildiğini ve Müslüman olsa bile bu durumun bir şeyi değiştirmeyeceğini söyledi.

  54 yaşındakı şarkıcı MDNA turnesi boyunca sahnedeki politik şovlarıyla manşetlerde sıkça yer aldı.

  LE PEN'İ DE KIZDIRMIŞTI

  Madonna "Nobody Knows Me" adlı şarkısı için hazırlanan bir kliple Fransız aşırı sağcı lider Marine Le Pen'i alnında gamalı haçla göstermişti. Pop yıldızı daha sonra Rusya'daki konserinde eşcinsel haklarını desteklediğini ve tutuklanan "Pussy Riot" rock grubunun üyelerinin serbest bırakılması için dua etmişti.

  ABD Başkanı Barack Obama'nın ABD'de dünyaya gelmediği iddialarının yanı sıra ikinci isminin "Hüseyin" olduğu ve çocukluğunda Endonezya'da yaşadığı belirtilerek, Müslüman olduğu ileri sürülmüştü.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir