Euro
0.00%
Dolar
0.00%
Altın
0.00%
Borsa
0.00
0.00%
Bitcoin
491.000
1.52%
-3ºC
İstanbul
Çok bulutlu -3 C

  3. köprü güzergahına ilk asfalt döküldü

  3. Köprü ve Kuzey Marmara Otoyolu Projesi'nde, otoyol güzergahındaki asfalt çalışmalarına başlandı.
  • 29.11.2014 - 13:14
  3. köprü güzergahına ilk asfalt döküldü

  kopru

  3. Boğaz Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu Projesi'ni yürüten inşaat firması ICA tarafından yapılan açıklamada, 3. Boğaz Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu Projesi'nde çalışmaların devam ettiği belirtildi.,

  İLK ASFALT DÖKÜLDÜ

  Açıklamada Kuzey Marmara Otoyolu güzergahında Avrupa Yakasında ilk kez asfalt dökülen otoyolun 2 kilometrelik bölümü, kullanıma hazır hale getirildiği, altyapı işleri tamamlanan güzergahta 64. ve 66. kilometreleri arasında asfalt dökülme işlemi yapıldığı belirtildi.

  3. köprü güzergahına ilk asfalt döküldü #2

  ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

  İlk asfalt  dökümü çalışmalarında zeminle ilgili iyileştirmeler yapıldığını belirten Kuzey Marmara Otoyolu E-2 kısım sorumlusu, plent mix alttemel, plent mix temel  ve bitümlü temel üstyapı katmanlarının tabaka halinde serimi yapıldığını ve ardından binder seriminin de gerçekleştirildiğini açıkladı.

  3. köprü güzergahına ilk asfalt döküldü #3

  Asfalt döküm işlemi sırasında, 45 kişilik bir ekip çalıştığını söyleyen Kuzey Marmara Otoyolu E-2 kısım sorumlusu, bölgede yapımı süren viyadük 37'nin bitimi sonrası asfalt döküm işleminin sürdürülmesinin planlandığını belirtti. Bir süre önce güzergah üzerinden geçen Sarıyer-Demirciköy ulaşım yolu asfaltlanarak hizmete açılmıştı.

  3. köprü güzergahına ilk asfalt döküldü #4

  3. köprü güzergahına ilk asfalt döküldü #5

  3. köprü güzergahına ilk asfalt döküldü #6  Görüş Bildir