Euro
10.7467
0.69%
Dolar
9.2611
0.91%
Altın
526.09
-0.78%
Borsa
1.41
-0.16%
Bitcoin
561.643
-1.87%
15ºC
İstanbul
Hafif yağmur 15 C

  Lütfi Elvan'dan yardım kampanyası açıklaması

  Ulaştırma Bakanı Lütfi Elvan, Ermenek'teki madenci ailelerine ev verilmesiyle ilgili "Hedefimiz ailelere iki ev verebilmek. Bunu da sağladığımızı düşünüyorum" dedi.
  • 13.01.2015 - 11:59
  Lütfi Elvan'dan yardım kampanyası açıklaması

  Lütfi Elvan dan yardım kampanyası açıklaması #1

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Türksat Gölbaşı Yerleşkesini ziyaret etti. Elvan ziyaret sırasında Ermenek’teki madenci ailelerine ev verilmesiyle ilgili soruları cevapladı.

  "HEDEFİMİZ 2 EV VEREBİLMEK"

  Karaman Ermenek’te yardım kampanyası çerçevesinde her aileye ev verilmesiyle ilgili son gelişmelerin sorulması üzerine Bakan Elvan, "Ermenek’teki faciadan sonra TOBB her bir aileye bir ev verme taahhüdünde bulunmuş idi. Ankara Büyükşehir Belediyemiz, İstanbul Büyükşehir Belediyemiz böyle ilave bir adım atacak. Ankara Büyükşehir Belediyemiz biliyorsunuz 6 ev verme taahhüdünde bulunmuş idi. Bununla ilgili kararı zannedersem aldılar. Yine bir iki ilçe belediyemizin de bu yönde istekleri oldu. Bizim buradaki hedefimiz ailelere bir değil iki ev verebilmek. Bunu da sağladığımızı düşünüyorum şuan itibariyle. Yasal olarak yapılması gereken düzenlemeler var. Önümüzdeki günlerde bu düzenlemeler de yapılacak. Soma’da ki uygulamaların benzeri olacak" dedi.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir