Petrol
87.51
-0.61%
Euro
18.1815
0.90%
Dolar
18.4896
-0.15%
Altın
987.9
0.04%
Borsa
3147
0.00%
Bitcoin
362.732
-0.66%
21ºC
İstanbul
Açık 21 C
  Bitexen Teknoloji ile Adana Demirspor arasında yeni iş birliği

  Bitexen Teknoloji ile Adana Demirspor arasında yeni iş birliği

  Bitexen Teknoloji, forma göğüs sponsorluğunu üstlendiği Adana Demirspor ile yeni bir iş birliğine imza attı.
  • Haber Merkezi
  • 25.02.2021 - 16:01
  • Güncelleme : 25.02.2021 - 16:20

  BITEXEN’DEN ADANA DEMİRSPOR COIN VE ÖDEME SİSTEMİ

  Sektöründe küresel bir oyuncu olmayı hedefleyen, yüzden fazla dijital varlığın listelendiği ve Türkiye’nin en geniş ürün yelpazesine sahip Dijital Varlık Alım Satım Platformu Bitexen, ilklere imza atmaya devam ediyor.

  Daha önce forma göğüs sponsorluğunu üstlendiği Adana Demirspor’la yeni bir anlaşmaya imza atan Bitexen Teknoloji, ADSC ile taraftarlara daha önce deneyimlemedikleri avantajlar sunmayı hedefliyor.

  Bitexen Teknoloji ile Adana Demirspor arasında yeni iş birliği VİDEO

  ADS Coin Kulüp Tercihlerine Katılabilme Avantajı Sağlıyor

  ADS Coin, Ethereum blokzinciri üzerinde oluşturulmuş, toplam 50 milyonluk bir arz ile üretilmiş, 1 Türk Lirası’na sabitlenmiş ve kendi mobil uygulaması olan bir dijital varlıktır.

  Adana Demirspor Coin ile anketlerde oy kullanarak kulübe destek olmak ve ADSC’nin sağladığı ödül ve deneyimlerde de hak kazanmak mümkün olacak. ADS Coin’i harcayarak taraftarlar, mobil uygulama üzerinden yapılacak oyuncu değişiklikleri üzerinde, takım dizilişinde, transferlerde, forma tasarımlarında ve seyahat aracı tasarımları gibi konularda oy vererek tercihlerini ortaya koyabilme avantajına sahip olacaklar.

  Mobil uygulamada ADS Coin ile satın alım ve ödeme işlemleri gibi birçok özellik de mevcut olacak.

  Bitexen Teknoloji ile Adana Demirspor arasında yeni iş birliği #1

  ADS Coin sahipleri, Adana Demirspor’un ve Bitexen Teknoloji’nin anlaşmalı olduğu her yerde, mobil uygulama üzerinden ADSC ile ödeme yapabilecekler.

  Bu da, 1 Türk Lirası’na sabitlenmiş olan ADSC ile, kağıt paraya ya da karta ihtiyaç duymadan, yalnızca mobil uygulama ile blokzincir teknolojisini kullanarak ödeme yapılabileceği anlamına geliyor.

  Bunun yanı sıra kulüp etkinliklerine katılma hakkı, açık artırmalara katılabilme avantajı, resmi kulüp ürünlerinde özel indirimler ve kampanyalar gibi birçok avantajı kullanıcısına sunacak olan ADSC, ülkemiz finansal teknolojileri vizyonuna paralel olarak, blokzincir teknolojisi üzerinde Türk mühendisleri tarafından geliştirilen akıllı bir sözleşme ürünüdür.

  Adana Demirspor Coin’i, uygulamadaki arz dönemi ardından Bitexen Dijital Varlık Alım Satım Platformu’ndan da alım satımını yapmak mümkün olacak.

  Bitexen Teknoloji ile Adana Demirspor arasında yeni iş birliği #2

  Bitexen Teknoloji A.Ş. Hakkında

  2018 yılında İTÜ ARI Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde kurulan Bitexen Teknoloji A.Ş., geliştirdiği yenilikçi teknolojilerle, Türkiye’de fintek sektörünün öncü şirketleri arasında yer alıyor. Türkiye’nin ilk yerli Coin’i olan EXEN Coin’i sektöre sunan şirket, Türkiye’nin en geniş ürün çeşitliliği ve işlem imkânı sunan Dijital Varlık Alım Satım Platformu Bitexen ile kullanıcılarına hizmet veriyor.

  Bitexen Teknoloji ile Adana Demirspor arasında yeni iş birliği #3


  Görüş Bildir