Gisele Türklerin poposunu kaldıracak

Gisele Türklerin poposunu kaldıracak

Twigy'nin sahibi Sinan Öncel , Giselle Bündchen 'le şimdi de iç çamaşırı sektörüne girdi. Bündchen'in koleksiyonundaki popo kaldıran ürünler Brezilya'da bile en çok satanlar arasında yer alıyor. Öncel, “Giselle İstanbul'da tanıyıp beğendiği Türk kadınını çamaşırlarıyla güzelleştirmeye geliyor” diyor.

Daha önce Giselle Bündchen 'in İpanema terlik ayakkabı koleksiyonunu Türkiye'ye getiren Twigy 'nin kurucusu Sinan Öncel, şimdi de ünlü model ile iç çamaşırı sektörüne giriyor. Brezilyalı model Bündchen'in yine Brezilyalı iç çamaşırı üretici ve perakendecisi Hope ile çıkardığı Giselle Bündchen çamaşırlarını Türkiye'ye getiren Öncel çamaşır konusunda çevre ülkelerde de birlikte çalışabileceklerini söylüyor. “Giselle ile bu sektöre girdiniz. Onun adını verdiği her işe girer misiniz?” yönündeki sorumuza ise, “Şu an farklı alanlar için sonuçlanmamış görüşmeleri var. O alanlara da girmememiz için hiçbir neden yok. O iyi bir marka yöneticisi. Wal-Mart'ın patronu ne demiş. ‘Dene- Hemen dene'” diyor.

PAZAR TEZGÂHI GEZİYOR

Kendisi için oldukça yeni olan iç çamaşırı sektörünü yeni yeni öğrenirken zaman zaman kendisini şaşırtan olaylar yaşadığını belirten Öncel, “Brezilya'da bile en çok popo kaldıran çamaşırları satılıyormuş. Ayrıca kadın ne kadar ince olursa olsun hep daha ince görünmek için 1-2 beden incelten ürünlere yöneliyormuş. Şimdi öğrenmek için pazar tezgâhlarına bile bakıyorum. Marka, lazer kesim çamaşırları, küçülten korseleriyle iddialı. Türk kadınını güzelleştirmeye geliyor” diyor. Fiyatı 25 ile 450 TL arasında değişen ürünlerden ilk etapta 5 bin adet getiren Öncel “Yılda 20 bin adet satarsak başarılı olmuş oluruz” diyor.

MAĞAZA DA AÇARIZ

Öncel, Giselle Bündchen'in lansman için Türkiye 'ye gelip gelmeyeceği yönündeki soruya da “Satışlarımız iyi olursa yine gelir. Buraya ilk geldiğinde oldukça mutlu kalmış, Türk kadınını çok bakımlı bulmuştu” cevabı veriyor. İç çamaşırı alanına girme fikrinin de Giselle'in İstanbul ziyareti sırasında ikizi Patricia ile konuşurken doğduğunu dile getiren Öncel, “Satışlar beklediğimiz gibi iyi olursa Brezilya dışında sadece 6mağazası olan Hope'unmağazasını Türkiye'de de açabiliriz” diye konuşuyor.

POSTERİ İÇİN BİLE SATARIM

Tüketiciyi tanımak için çamaşırların satışına eylül ayında, ilk etapta internette 3 günlük bir kampanyayla başlayacak olan Öncel büyük department store'lar ile de görüşmelerini sürdürüyor. “Ben Giselle'li görseller için bile ürünü satarım” diyenler olduğunu dile getiren Öncel, Giselle'in dünyada gösterilen çamaşır reklamlarını Türkiye'ye olduğu gibi taşıyıp taşımayacakları yönündeki soruya “RTÜK'ün neye izin verdiğini bilmiyoruz. Ama gerekirse ajansımızla bir adaptasyon formülü bulacağız” cevabı verdi.